Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Exclusivně nabídka pro Vás

Zdarma Vám…

  • pomůžeme s výběrem pro Vás nejvhodnějšího Astrofocusu®
  • poradíme s jeho umístěním v interiéru.

Jako bonus obdržíte tištěného Průvodce Astrofocusem®.

V případě zájmu se obracejte na naši specialistku v ČR Bhagavatu, tel.: 731 569 215.

Na stejném kontaktu získáte také informace o přesných rozměrech Astrofocusů® a jejich cenách (cena se odvíjí od velikosti).

Astrofocusy® najdete a můžete si objednat ZDE.

GURU JÁRA – Astrofocus® PORTRÉT DUŠE

Planetární mandala je portrétem duše, jak ji vidí zkušený astrolog. Na první pohled odhaluje jeho majiteli to nejpodstatnější z jeho nitra, aby mohl žít všechny své talenty naplno. Astrofocus® je horoskopem přetvořeným do obrazové podoby technikou digitální malby, inspirované tradičním tibetským uměním thangk. Jeho autor, Guru Jára, který používá k tvorbě vlastní fotografie, portréty klientů a posvátné symboly, říká o Astrofocusu®:

Astrofocus® je materializací osudu, jenž jeho tajemství, vepsané do hvězd, projevuje ve formě vnímatelné našimi smysly.

ASTROFOCUS® ART – V INTERIÉRU

Astrofocusy® se používají jako energetické zářiče měnící nejen náladu, ale i osud těch, kteří v prostoru pobývají. Vhodný výběr souvisí s oblastí života, kterou chcete rozproudit či v ní toužíte dosáhnout změny, pokroku a úspěchu. Každá z těchto planetárních mandal rozklíčovává jiné zábrany a překážky a tím pádem jinak podporuje zvolenou životní oblast. Astrofocus® galeristé vám poradí s volbou, kombinací a umístěním, abyste co nejdříve pocítili jejich zázračný efekt.

 

Back To Top