Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ZAJÍMÁ TĚ GURU JÁRA, Mistr mnoha studentů napříč světadíly?


Guru Jára učí tantře, karmě a humoru

 

„Neber sebe a život moc vážně. Věř si.
Nikdy nekritizuj to, cos udělal, a získáš chuť žít a z ní sílu jednat.“
                                                                                                       Guru Jára

Guru Jára napsal román skutečného zasvěcení – zasvěcení do principů karmy každého z nás, osudových momentů a osudových lidí – Stigmata karmy.

Unikátní poselství knihy zaujme každého moderního hledače smyslu a tajemství života. Dokáže oslovit všechny lidi každého věku od těch, kteří svoje uplatnění a životní směr teprve hledají, až po nejúspěšnější podnikatele, sportovce, umělce apod. tím, že otevírá brány ke zcela novému, pravdivějšímu a svobodnějšímu prožívání tohoto světa a vlastního života.

 

Román, který vás svleče ze starých osudových hader!

Bude vás odkrývat a leštit vaši karmu jako brusič diamantů.

Hlavní postavou příběhu je autor Guru Jára samotný, a tak tento autobiografický román rozhodně bude stát za to!

 

Co o knize říkají čtenáři?

„Celý text má tak mocnou působnost a je vystavěn s natolik neobyčejným důvtipem, že se čtenář v mžiku stává jeho aktivním účastníkem. Užívejte si inspirujících filosofických úvah a vzrušujících popisů erotických a tantrických. Autor čtenáře opakovaně pouští za oponu tohoto hmotného světa, neustále očišťuje stigmata jeho karmy, aby duch nesmrtelný mohl být po této alchymistické terapii poznán,“ říká o knize doc. PhDr. Pavel Hlavinka, Ph.D., přední odborník v oborech filosofie a psychologie přednášející na Univerzitě Palackého v Olomouci.

   

„Kniha mě okamžitě vtáhla nejen do děje, ale i do mého nitra. Pomohla mi uvědomit si, kdo jsem, a navrátila mi ztracenou část mě samotné, což se projevilo i v mém osobním životě, zejména v partnerství a životě milostném,“ říká slavná jasnovidka a tarotářka Nechbet. „Po dvacetileté práci s tarotem mi Stigmata karmy otevřely zcela nový rozměr čtení z karet, kdy se svého osudu dotýkám téměř fyzicky.“

 „I’m in love. Jako editor jsem knihu četla mnohokrát, a spíše než ke čtení, bych prožitky přirovnala k setkání s milovanou bytostí, s překrásným rande, kde tou milovanou bytostí jste vy samotní a s láskou a nadšením se objevujete, slzu za slzou, úsměv za úsměvem, pochopení za pochopením.” Mgr. Barbora Plášková

 Objednat  Stigmata Karmy

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top