Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ZÁHADA MASKY

KOUZLO NAŠICH ŠATŮ

 

Mám dneska celý den čas. Džo Džo s Teongem objíždí obchodní jednání po nejrůznějších letoviscích Cameronské vysočiny, a tak sedím kousek pod čajovým muzeem, pod čajovým keřem a nastudovávám z astromódních skript návrháře, u kterých by typické prvky designu pomáhaly zhojit osu Ascendent-Descendent z Býka-krku do Štíra-rozkroku. Ascendent v Býku měl Jacques Esterel, návrhář s rozpětím od romantických svatebních šatů herečky Brigitte Bardot.

 

V toku osy Ascendent-Descendent se většinou hledí na dobrý střih a materiál, což často znamená pouze materiály přírodní, případně dokonce ekologické nebo organické. Ascendent v Býku nechce měnit oblíbené oblečení s každou novou módní sezónou, a proto volí to, co vydrží svou bytelností, a hlavně obstojí v soudobém trendu. Žena s ascendentem v Býku respektuje a podporuje své okolí, takže by v něčem, co okolí neschvaluje, na ulici nevyšla. Ano, což je pravý opak stejné osy, ale v obráceném toku, ze Štíra do Býka, z rozkroku do krku.

 

Ascendent ve Štíru se nebojí zemřít ostudou, hlavně když to, co má na sobě, provokativně nechává z nitra těla vytryskávat sexualitu, kundalini, libido nebo jinou formu, kterou se projevuje intenzita a extatičnost této osoby. Takže najednou ze sexy domina ohozu ascendentu ve Štíru může být zahalení od hlavy až k patě v rouchu jeptišky, jímž se provokativně všem ateistům na ulici dává najevo nová forma, skrze kterou nitro této „modelky“ projevuje vášeň, nyní duchovní. Ale může to být i vášeň sportovní-dres, rybářská-gumový plášť… Nic z toho není ztrátou vkusu, ale úmyslně volený trend, protože lidé s Ascendentem ve Štíru jsou rození návrháři s darem velmi kritické analýzy outfitu. Ne náhodou New Look ženám po tvrdých válečných letech přinesl právě návrhář s Ascendentem ve Štíru. A tak módní prvky typické pro tvorbu Christiana Diora mohou přinášet úlevu nebo energii všem s Ascendentem ve Štíru a Descendentem v Býku.

 

Stejně tak lze astromódně doporučit typické prvky z tvorby Huberta de Givenchyho všem našim klientům, těm modelům a modelkám ulice, s Ascendentem v Blížencích. Ascendent v rukou se často realizuje v tzv. accessoriesmódních doplňcích, což je nasnadě vzhledem k tomu, že kabelka nebo hodinky atd. jsou nejvíce v kontaktu právě s ramenem a rukou. Je-li osa Ascendent-Descendent z Blíženců do Střelce, tedy stehen, pak je oblečení součástí komunikace osobnosti s okolím, takže návrh vždy musí vyjadřovat, co chce tato osoba s Ascendentem v Blížencích sdělit světu…

 

 

Víte co sluší Vašemu Ascendentu? Pokud ne, neváhejte se začíst do kouzelné knihy ORIGINAL ASTROMÓDA,

díky níž a vhodně zvolenému oděvu můžete měnit svůj osud.

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top