Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ŽABKA NA PRVNÍ POKUS

STŘED VAŠEHO LABYRINTU

 

Mandala je nejduchovnější obrazec přírody. Hodíte kámen do vody a vytvoří se mnohovrstvý kruh kolem středu, místa, kde kámen zmizel uvnitř vodní hladiny. Je-li správný kámen – tělo a znalé vědomí – ten, kdo kámen hodí, dokáže jedním hodem (žabky placákem) vytvořit mnoho životů – žabek – mandal. Tak je to i s lidmi, kteří dokáží svůj život proměnit ve svou duchovní cestu. Jedním hodem – životem pak prožijí deset i více žabek – životů.

 

 

Částečně se to dá naučit. Učitel žabek vám pomůže vybrat vhodný kámen a ukáže vám, jak na to. Pokud se vám hned napoprvé povede udělat jedním kamenem na vodní hladině dvě až tři kola mandaly, pak jste duchovně talentovaní a ušetřili jste si hned prvním, tedy tímto životem, dvě nebo tři zbytečná vtělení, poskočíte příště hned o tři „karierní“ úrovně, poskočíte z páté třídy rovnou do osmé.

 

 

Pokud se vám žabky povedou udělat až na třetí pokus, budete se těšit z toho, co vás dnes učitel žabek naučil, až přes příští život. No, koho by to lákalo. I proto se dnes lidé odvrátili od duchovna a žijí tady a teď anebo věří, že je za cenu příspěvků a několika životních úkonů spasí za ně. Navíc polepšení o tři třídy je v počtu životů strašně málo a někdo se nenaučí hodit přes deset žabek – mandal – životů, i kdyby s ním učitel v házení oblázků u hladiny rybníka strávil celé léto. Prostě mu v tomto vtělení nebylo dáno.

 

 

Proto učení Artantry® přistupuje ke starým naukám skrze životy moderního člověka a zaměřuje se především na tyto dva přínosy pro lidi:

 

1) Zajistit, aby každý šel po své cestě dané smyslem jeho života, který si přináší na tento svět.

 

2) Zajistit, aby poutník na této své cestě mohl požívat všechny výhody, které si objednal svým příchodem na tento svět.

 

 

Vypadá to jednoduše, ale existuje mnoho lidí, duchů, organizací a slepých uliček, které se postarají, abyste šel jinou cestou, a abyste jim na této galejnické cestě přepustil všechny své karmické výhody včetně štěstí. Zabránit tomu mohou vaše rituály a vaše schopnost orientace. Oběma se v Artantře® vyučuje. Ve schopnosti orientace pomáhají metody jako KARETNÍ JING A JANG (králové a královny můžete si vyzkoušet s asistentem), SLEPÁ BÁBA Aurarelax® (hledání přátel, neutrálních, nepřátel skrze předměty), ale také hry s labyrinty a bludišti. Pro labyrint vycházíme v Artantře® z květinového labyrintu v první třetině katedrály v Chartres, který se mysticky maluje jako květ na lístky.

 

 

Labyrint není o bloudění, ale o cestě k cíli, která vede. Při semináři Artantry® v poušti jsme vytvořili mnohasetmetrový labyrint, který přestože jasně vedl hráče ke středu, po vyvolání všedního ruchu života dokázali mnozí zapomenout na smysl hry a zapomněli, jiní šli dobrovolně ven ze středu a ostatní nejisti si sami sebou se k nim přidali a tak středu nakonec jako první dosáhl nenápadný hráč hledící si sebe a své cesty. Teprve, když ho uprostřed labyrintu viděli ostatní, dokázali dokončit snadnou cestu. Ve skutečném životě ale nikoho takového neuvidíte, protože jen vaše cesta vede do středu vašeho labyrintu, a tak jak jsou cesty ostatních, tedy i rady a zkušenosti k ničemu, tak je vaše cesta k ničemu pro ostatní lidi. Vždyť na kosmických pláních ve věčnosti – nebo velikosti času se zcela určitě ocitají na úplně jiném místě – políčku, a to i když s vámi právě sedí u jednoho stolu.

 

 

Když se podíváte na Slunce, vidíte ho před osmi minutami, ale když se ten samý den v noci podíváte na hvězdu, uvidíte zpět. Uvidíte minulost před mnoha a mnoha tisíci lety (tak dlouho trvalo, než světlo hvězdy doputovalo do vašeho oka), i když pro vás to bude pěkné Slunce a pěkná hvězda v jeden den vašeho života. A stejné je to s lidmi kolem vás. Jeden je slunce (v tarotu přítomnost), jiný zas hvězda (v tarotu minulost).

 

 

O labyrintech, bludištích, magických obřadech, kouzelném kruhu z Mykerinovy pyramidy a hlavně o hvězdných světlech v nás

se dočtete v dnes již téměř legendární Poetrii® OSVOBOZENÍ DUŠE.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top