Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ŽABKA NA PRVNÍ POKUS

KOLIK ŽIVOTŮ…?

 

Mandala je nejduchovnější obrazec přírody. Hodíte kámen do vody a vytvoří se mnohovrstvý kruh kolem středu, místa, kde kámen zmizel uvnitř vodní hladiny. Je-li správný kámen – tělo a znalé vědomí – ten, kdo kámen hodí, dokáže jedním hodem (žabky placákem) vytvořit mnoho životů – žabek – mandal.

 

Tak je to i s lidmi, kteří dokáží svůj život proměnit ve svou duchovní cestu. Jedním hodem – životem pak prožijí deset i více žabek – životů.

 

Částečně se to dá naučit. Učitel žabek vám pomůže vybrat vhodný kámen a ukáže vám, jak na to. Pokud se vám hned napoprvé povede udělat jedním kamenem na vodní hladině dvě tři kola – mandaly, pak jste duchovně talentovaní a ušetřili jste si hned prvním, tedy tímto životem, dvě nebo tři zbytečné vtělení, poskočíte příště hned o tři „karierní“ úrovně, poskočíte z páté třídy rovnou do osmé.

 

Pokud se vám žabky povedou udělat až na třetí pokus, budete se těšit z toho, co vás dnes učitel žabek naučil, až přes příští život. No, koho by toto lákalo. I proto se dnes lidé odvrátili od duchovna a žijí tady a teď anebo věří, že je za cenu příspěvků a několika životních úkonů spasí za ně. Navíc polepšení o tři třídy je v počtu životů strašně málo a někdo se nenaučí hodit přes deset žabek – mandal – životů, i kdyby s ním učitel v házení oblázků u hladiny rybníka strávil celé léto. Prostě mu v tomto vtělení nebylo dáno.

 

Proto učení ARTANRY přistupuje ke starým naukám skrze životy moderního člověka a zaměřuje se na tyto dva přínosy pro lidi:

 

  1. Zajistit, aby každý šel po své cestě dané smyslem jeho života, který si přináší na tento svět.
  2. Zajistit, aby poutník na této své cestě mohl požívat všechny výhody, které si objednal svým příchodem na tento svět.

 

Vypadá to jednoduše, ale existuje mnoho lidí, duchů, organizací a slepých uliček, které se postarají, aby jste šel jejich cestou, a aby jste jim na této galejnické cestě přepustil všechny své karmické výhody včetně štěstí. Zabránit tomu mohou vaše rituály a vaše schopnost orientace. Oběma se v Artantře vyučuje.

 

 

Jaké jsou to rituály se dozvíte v časopise POETRIE 911, OSVOBOZENÍ DUŠE v kapitole Vycházky duše z těla 3.

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top