Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Vycházky duše z těla 4

Artantra

 

… Pokud si stanovíte celoživotní průměr spánku na šest hodin denně, získáme 178 800 hodin strávených spánkem. Připomeňme si, že se jedná o jiný stav duše – vědomí než u barda bdění.

Při znázorňování spirály lásky (v 1. a 2. díle Bludiště duší) jsme si naznačovali přechod vědomí v centru osobního saligramu do stavu snění (bardo spánku – snění jsou teď pro nás tímtéž).

V centru saligramu se „druhou cestou“ vracelo naše vědomí pryč od lože, ale právě „druhou cestou“, cestou barda snění opouštělo nejen lože, ale i hmotné tělo. Snění je ovládáno pouze naším podvědomím (i když v prvních třech dílech jsme si ukázali některé rozumové způsoby, jak do barda snění zasahovat) a jinak nám do něj nic z tohoto světa nedokáže zasahovat.

Ani rodiče, ani děti, ani partneři, ani učitelé, šéfové, politici… a tak na rozdíl od barda Beta – bdění, které nám okrájí dětství, stáří a povinnosti na, v lepším případě, 268 200 hodin svobody na tomto světě, je při spánku všech 178 800 hodin jen a jen našich.

Vidíme, že v našem případě je zhruba 90 000 hodin na straně bdění a vy byste tedy alespoň těchto 90 000 hodin měli prožít v souladu se smyslem života, kvůli kterému jste se vtělili, abyste převážili zátěž nesprávně prožitého svobodného času barda bdění …

 

(pokračování v knize Osvobození duše)

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top