Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

VNÍMEJ VNITŘNÍ HLAS

CÍSAŘOVNA

 

Spojení mezi hemisférami, tedy spolupráci neuronů mezi levou „logickou“ stranou mozku a pravou „uměleckou“ hemisférou, považuji pro autenticky žijící individualitu za stěžejní pro trvalé či dlouhodobé bytí v módu vyššího vědomí na této planetě. A cesta, které vládne Císařovna, je k tomuto klíčem. Pozornost a myšlení, je-li soustředěné a je-li v něm srdce, vede mohutný proud energie.

 

 

Dát na pocity srdce, netlačit nic silou, vyčkat na správný okamžik, kdy se vše může dát do pohybu. Čekání na správný okamžik, na přirozený pohyb všeho nemá v kartě Císařovna pasivní formu, nýbrž vitální energii, kdy čekání není nic jiného než správné vnímání životních cyklů tak, jako když zahradník nebo vinař vyčkávají s různými aktivitami na správný okamžik ve shodě s přírodními cykly a svou zkušeností.

 

 

Každá negativní vlastnost vyvěrá z určitého živlu, třeba agresivita ze Vzduchu (Dřevo, 4. čakra), ale z téhož živlu může vzejít i pozitivní esence jako soucit, láska, radost. Díky tomuto nedualismu negativního a pozitivního projevu jedné a téže energie nemusí tantrik myšlení, lenost, pýchu, obžerství, chtíč vymýtit, ale měl by je eliminovat natolik, aby jim dokázal vládnout tak, aby měl jistotu, že jeho život není otroctvím negativních Manter Myšlenek, cizích, do něj, vštěpených programů, a astrálních bytostí. Schopnost vycítit, kdy a nakolik eliminovat myšlení a negativní projevy elementů, je umění, které když ovládnete, povýší vaši Císařovnu, což je princip snažení tantriků, jogínů, mystiků.

 

 

Důstojnost intuice

 

„Taková vůle po životu se vidí jen zřídka“, obdivoval v myšlenkách starý muž Pinokiovu odvahu a neodbytnou vytrvalost následovat svůj osud. Věděl, že takovéto žití individuální autenticity je jediná správná cesta člověka existencí…

 

 

V hlubině stupně vědomí silnějšího než hmota je nutné odložit nebo na chvíli vypnout všechny programy, myšlenky, představy, fantazie, abys namísto já, které obyčejní lidé prožívají skrze individuální rozhodnutí a schopnost projevovat egoisticky svou vůli a moc, dokázal vnímat já, které nedělá nic a pouze si uvědomuje, že existuje. To, čím vnímáš to, co ti umožňuje a dává schopnost vnímání, je jádro osobnosti – self. Zavři na chvíli oči a zkus, zda dokážeš jen tak vnímat skutečnost, že jsi schopen vnímat…

 

 

Vnímej vnitřní hlas. Vyčkej na správný okamžik, co si zasloužíš, přijde.

 

 

Pokračování výkladu karty Císařovna se dočtete v knize Stigmata Karmy.

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top