Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

VITAMÍNY PRO DUŠI

TALENT SRDCE

 

Každý člověk touží najít a hýčkat si… talenty svého srdce.

 

Cyklus VITAMÍNY PRO DUŠI otevíráme knihou Talent srdce, která je na trhu od roku 2016 a patří do vzácné edice Tantragate… edice knih, které jsou psané v době autorova věznění a kulminující perzekuce vůči náboženským svobodám v ČR.

 

Jako teenageři svým schopnostem a talentům bezmezně věříme.

 

Jako dospělí vše často znovu… anebo teprve… hledáme.

 

A mnohem intenzivněji si pokládáme otázku: „V čem bych se měl/a realizovat? Kterým svým schopnostem důvěřovat? K čemu mám největší talent?“

 

Kniha Talent srdce nabízí odpovědi na Vaše otázky. I ty nevyslovené.

 

Vlastně… především na ty nevyslovené.

                                                                (Nirvana Tree)

 

Talent srdce – Vitamín pro duši 1

 

  • obsahuje množství hlubokých rituálů, spirituálních ceremonií, cvičení a samozřejmě brilantní autentické nauky a nechybějí ani inspirující zážitky z duchovních poutí autora knihy – Guru Járy
  • je o Vás, o vašem životě, o vašem nitru, o hledání a nacházení Vašeho smyslu života
  • pokud se chce alespoň trochu dotknout světla a věčnosti v sobě a zapátrat po svém Talentu srdce hned, nemusíte čekat, až… Všechno, co potřebujete, je totiž tady – a teď.
  • Talent srdce je hitem všech duchovních hledačů.

 

O autorovi

 

Za jedinečnými technikami a laskavými, moudrými slovy najdete obrovskou lásku a soucit Mistra, který zasvětil svůj život lidem. Těm, kteří ho ještě hledají, těm, kteří ho milují i těm, kteří ho soudí.

 

Guru Jára je dnes významnou a unikátní duchovní osobností 21. století.  Po mnoho let putoval až do nejzazších a mysteriózních míst planety, aby nacházel a praktikoval duchovní skvosty… po věky nedostupné střípky Vázy Poznání.

 

Ukázka z knihy Talent srdce

 

Nadšené těšení hned pohasne, když se dozvím, že některé věci se už nikdy nedozvím. Pán, jehož pohřeb navštívím, byl tantrik, který před moderním stylem semináře volil starou výuku tantry a léčitelství, v níž za celou dobu svého života nauku předal jen malé skupině žáků. Poprvé jsem ho potkal v únoru 1998 v Nepálu.

 

Obcházeli jsme společně stúpu a on mi vyprávěl o tantře, proč je Sikkim lepší než Nepál a o tom, že když přijedu do Sikkimu, osobně mě zasvětí do nejhlubší podstaty Tibetské knihy mrtvých. Možná už tehdy věděl, že tuto poslední výuku povede v horizontální poloze, napadne mě. A protože v areálu kláštera se stále neobjevila živá duše, začnu obcházet stúpu, ale smutek 5. čakry  mě neopouští.

 

Tolik let se honím za starci po celém světě, protože oni jsou poslední generací strážců střepů Vázy prvotní nauky – neovlivněnou globální kulturou… oni však umírají rychleji, než já a mě podobní stíháme cestovat a zapisovat… a tak přicházíme o klenoty.

 

Staří odcházející mistři nám budou chybět víc než kdy jindy, aby pozitivní duchovní vibrace dokázaly nadále udržet planetu a lidstvo při životě.  Po pátém obejití stúpy se mi zjeví starý tantrik, zastaví tok myšlenek a povzbudí mě slovy: „Teď je to na vás mladých.“  Totéž mi nedávno řekl devadesátiletý mystik Eduard Tomáš u čaje na chatě v Jílovém u Prahy.

 

Chápu sdělení, zjevení a na místo rozjímání nad osudem planety začnu při obcházení stúpy uprostřed liduprázdného kláštera recitovat mantru… ÓM AH HÚM VADŽRA GURU PADMASIDDHI HÚM (om ah hung bandza guru peme sidhi huhg).

 

 

KRÁSNOU KNIHU, ZE KTERÉ JSOU VÝŠE UVEDENÉ UKÁZKY SI OBJEDNEJTE ZDE: TALENT SRDCE

          

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top