Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

VISELEC

 

VZHŮRU NOHAMA

 

Při kartě VISELEC se tzv. „láme chléb“ a velice záleží na tom, jak má člověk nastavené myšlení. Pesimisté vnímají Viselce jako symbol devastace pohodlného života v jejich zóně komfortu. Optimisté jako symbol výzvy, nadcházejícího dobrodružství, hledání podstaty sebe sama a smyslu života.

 

 

Karta Viselec neznamená: „Nedělej nic.“ Ale naopak: „ Dostaň se ve svém životě o level výš!“

 

 

Proto je karta Viselec pomyslnou bránou mezi smysluplným životem a pohodlným přežíváním. Ve výkladu nám karta Viselec oznamuje zkoušky, ze kterých už je pozdě vystoupit, protože ty věci se nám již dějí!! Jsou to situace, ve kterých nebo se kterými nemůžeme nic dělat a tím pádem na nějakou dobu zůstaneme „viset“ na místě.

 

 

Karta nás nabádá: Podívejte se na okolnosti z opačného pólu, nestandardně. V tomto jsou ohromnou pomůckou obrácené jógové ásany- svíčka, stoj na hlavě.

 

Zdraví: Pozor na pohybový aparát, klouby, kosti a páteř

 

Záporem karty: Stagnace, ustrnutí v minulosti, v nějakém ohledu zastavení vývoje.

 

Vnitřní osobní růst: Přehodnoťte, v čem si sami sobě bráníte, jaké ničivé modely opakujete a tím se neposouváte tak, jak byste chtěli.

 

 

Rada: Počkejte na vhodnější životní okolnosti. A mezitím vyzkoušejte následující cvičení… představte si, že jste neviditelní, úplně povolte svůj dech, nic neovládejte a nic neočekávejte… sledujte jen, jak svět běží dál i bez vás.

 

 

V období Viselce rovněž pomáhá jakákoliv činnost, kde se pravidelně vyčerpáváme a následně regenerujeme, což vede k nárůstu odolnosti organismu, výkonnosti a otužilosti. Zkuste aktivity jako posilování, tanec či jiný sportovní trénink.

 

 

 

                 Více v knize Astrální Arkána Tarot – výklady, věštby a poutě do podvědomí.   

 

 

 

                                    

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top