Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Věštba pro každý den

Chtěli byste se naučit pracovat s tarotovými kartami a pořád tápete, jaké jsou významy té které karty?

Připravili jsme pro vás výklady karty na den a pravidelně je publikujeme na facebookové stránce tarotových karet Astrální Arkána.

Můžete ji sledovat ZDE

—————-

Tarot Astrální Arkána je praktickým návodem pro práci s tarotem života moderního člověka. Žijeme v době obrazů, které jsou všude kolem nás – televize, billboardy, internet. Astrální Arkána mluví obrazy našeho světa a doby, v níž žijeme. V obrazech, které známe. Tyto obrazy v propojení s naším podvědomím nám pomohou porozumět situacím, které se v našem životě dějí.
Myslíte, že to není možné? Zkuste se naučit tisíciletému umění, které nás fascinuje dodnes. Ano může se ho naučit každý.

POROZUMĚJTE OBRAZŮM A NEJEN JIM

Naučíte se vnímat a číst v jednotlivých kartách a stejným způsobem budete umět porozumět poselstvím a znamení v událostech vašeho dne. Nejenom obrazům na kartách, kniha vás zasvětí do tajemství, která jsou v nich zahalena. Magické? Ne. Jenom nás to ve škole neučili.

ZJISTĚTE JAKÝ BUDETE MÍT DEN

Čemu se vyhnout, co naopak podpořit. To je skvělá informace, pro každého z nás. Je jedno, jestli jste prodavač, podnikatel, nebo maminka na mateřské. Je báječné vědět víc informací než ostatní. Vědět jestli den půjde hladce, nebo na nás čekají výzvy.  Je fajn být připraven.

 

Ještě nemáte svůj tarot? Podívejte se do našeho eshopu.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top