Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Váhy a Versace

(Článek z časopisu POETRIE 911 Osvobození Duše)

Astromóda

7. dům, Descendent

 

Člověk je jen polovina celku.

… Tak to je aspekt 7. domu (Vah) v naší, vaší keramice. Pěkné zrcadlení.

Pěkný znamená vlivný, mocný, krásný, úspěšný partner – partnerka.

Luxusně – elegantní – drahé a ostatním nedostupné – výjimečné oděvy, nábytek, šperky… To vše na nás pak promlouvá ze zrcadla sedmého domu (ohnisko v Descendentu) sladce uklidňujícím zjevením: „Ty jsi nejkrásnější, nejdůležitější osobou v tomto vesmíru.“ Jinak by tu nebyl ten úžasný chlap – modelka – hrníček Versace.

Člověk je jen polovina celku

Člověk je jen polovina celku, když je sám a ve vytahaných teplákách àla East, jako by druhá polovina celku (odraz znamení Vah – 7. domu) vlastně neexistovala. Pro lidi, co nemají velký, zvýhodněný 7. dům, je to k nepochopení, ale zákon jako řemen (od horní kyčle k druhé, ale také tam, kde máte řemen – pásek – opasek, lze naleznou nejsilnější vyzařování Vah…

A proto vy, co máte sedmý dům velký nebo komplikovaný, musíte oholit minimálně horní pásmo chloupků) je: partner + oděv = obal osobnosti.

Kdo by chtěl být diskontní balení?

Snad jen nějaký ignorant, který tvrdí, že kvalitní rýži koupíte i ve škaredém pokrčeném kartonu. Pro Versaceho navrhuje tým několika desítek designerů a jejich výtvory si obléká mnoho osobností filmového světa jako Catherine Zeta Jones.

Donatela Versace tvrdí, že ji inspirují krásné věci. Vyplňují moderní prostor. Hudba, fotografie, design, film a friendly přátelé. Typ velkého sedmého domu je stejný. Hlavně když je časopis krásný. Odhalit boky. Břišní tance. Trendy věci, se kterými normální nebudou souhlasit, ale za měsíc už je budou mít taky (to už vy ovšem budete jinde)…

(pokračování v knize Osvobození duše)

Objednat  Osvobození Duše 911

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top