SMYSL ŽIVOTA Pokud se nám vše daří, život přijímáme tady a teď, vlastně jej…
USLYŠÍŠ-LI ZVONĚNÍ, NEVSTÁVEJ!
CO DÁVÁME, TO DOSTÁVÁME
Vysílané se k nám vrací zpět. Ať se nám to hodí nebo ne. Naštěstí máme možnost volby působit na svůj vlastní život a na svět kolem sebe pozitivně nebo negativně. Rozhodneme o tom teď, v tomto okamžiku tím, na co myslíme, tím, o čem mluvíme a samozřejmě tím, čemu věříme, protože trojice myslím + mluvím + věřím vám přinese vždy to, co se následně stane.
Mantry Myšlenek jsou programy sloužící mnoha počítačům. Spoustu těchto programů má v sobě nainstalováno celé vaše okolí. Tento kolektivismus vede k tomu, že společnost jaksi funguje. Ale na druhou stranu se zde vytrácí prostor pro žití individuálního osudu. Odmítání odpovědnosti, váhání nad činy a rozhodnutími, lítost nad tím, co jste udělali nebo neudělali, jsou alarm varující před tím, že společensky rozšířené Mantry Myšlenek u vás nemají zdravou rovnováhu.
A tak se nad tím zamyslete, abyste neskončili jako lidé v jedné čekárně netušíc, že jsou objekty psychologického pokusu, v němž se každé dvě minuty rozezvučel zvonek.
Na počátku byly v plné čekárně dvě osoby z výzkumného týmu, které kdykoliv se zvonek rozezvučel, vstávaly a pár vteřin stály jako při hymně. Postupně se k jejich nelogické činnosti přidávali nic netušící návštěvníci ordinace.
Nikdo se nezeptal, proč se vlastně vstává, proč u zubaře v čekárně každé dvě minuty zazvoní zvonek. Kromě jednoho mladšího muže. Když mu však řekli, že nevědí, vstával na zazvonění taky. V čekárně se postupně lidé střídali (jak si je zubař volal), takže v ní brzy nebyl nikdo z výzkumného týmu, ani lidé, kteří strženi vstáváním psychologů vstávali také.
Přesto se Mantra Myšlenek předávala dál a dál po celý den, kdokoliv do čekárny přišel, po zazvonění vstával, sedal, vstával… aniž by tušil proč.
A kdykoliv se někdo z nově příchozích přece jenom zeptal, k čemu je to dobré, uslyšel od lidí, kteří byli v čekárně déle než on, stejnou odpověď: „Nevíme, prostě to zvoní a všichni vstávaj…“ a tak se ke vstávání ostatních nejen přidal, ale později tento vzorec chování, tuto Mantru Myšlenek, svým příkladem šířil na nově příchozí.
Je-li naše 5. čakra slabá (oblast krku), většina toho, co během dne děláme, je založeno na stejně nesmyslných Mantrách Myšlenek druhých lidí. A to rozhodně není prostředí, ve kterém by váš Talent srdce mohl vést vaše karmické hodiny k naplnění mise, kterou jste na tento svět přišli prožít. Vedle všech ozdravujících technik a rituálů, kterými jsme si spolu prošli, přidávám ještě jednu pro ty z vás, kteří víte, že byste v čekárně u zubaře vstávali okamžitě, jakmile byste viděli, že to dělá někdo jiný.
Tuto účinnou techniku naleznete v knize Talent srdce na straně 71.
Citlivější lidé, kteří cítí, že je myšlenky druhých obtěžují divnými pocity v auře (energetický obal těla) a na těle tak intenzivně, že mají pocity bodání do těla nebo z toho pšikají či dostanou rýmu, se ptají, jak se chránit. Prentice Mulford radil ve své sérii knih Dar Ducha minimalizovat kontakt s lidmi malých a negativních myšlenek. Já radím procházky v parcích nebo lesech, v nichž z vás jehličnaté stromy vytahují stopy po negativních myšlenkách a energiích druhých, zatímco stromy listnaté vám zacelí tělo, čakry a auru energií novou. Ne vždy je možné se vyhnout lidem negativního myšlení a ne vždy můžeme do lesa.
Informace o skvělém posilovači aury a čaker se dočtete v knize Talent srdce na straně 33 – 34.
O skutečném smyslu, řádu a fungování Vesmíru našeho těla nemáme ponětí a tak když se stane něco, co je v rozporu se současným poznáním Vesmíru těla (například vyléčení smrtelné nemoci meditací smíchu, modlitbou či léčivou vodou v Lurdech, křičením ve sprše nebo při každodenní meditaci pláče nad rozkrájenou cibulí), říkáme tomu zázrak nebo šťastná náhoda.
0 komentářů k zobrazení