Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Tantrické ohlédnutí s Casanovou

ARTantra

Tantrické ohlédnutí s Casanovou
(DJ jjaz s použitím deníků a knih G. Casanovy)

Neboť jsem byl rozhodnut, že se všem lidem vyhnu a že se budu zcela věnovat rozvoji své osobnosti, od svého odjezdu z Anglie jsem se denně hodinu, dvě oblažoval Homérovou Iliadou v originále… zestárl jsem, zdálo se mi, že čtyřicet let je už vysoký věk, tak jsem se vzdaloval společenství tantry, hledal jsem raději méně svůdné a hlavně méně živé mudry (tantrické partnerky), než jak jsem byl zvyklý.

Osm posledních let se moje síly pomalu zmenšovaly, po dlouhé tantře jsem nedokázal klidně usnout a moje chuť k jídlu, kterou dříve tantra zvětšovala, se naopak zmenšovala. Shledal jsem slabost lovu na svůj uvadající vzhled, dál jsem úspěšně vedl zásahy hovorem, ale často dostali přednost moji sokové, a nebo se ženy, které jsem získal, tvářily, jako by mi dělaly milost. Přestaly se kvůli mně vzdávat jiných, prostě jsem se stal mužem středního věku… Ani Lásky, ani Ženy…

 

Zde se odlišuje muž od ženy, energii první čakry a druhé čakry muž štěpí (ztrácí) s počtem orgasmů (ejakulací) a zachránit jej můžou jen:

a) Posvátná ejakulace

b) Celibát nebo tantra bez fyzické ejakulace

c) Upírské háčky zavěšené do žen, které měl.

 

Žena obecně naopak s počtem orgasmů získává na kvalitě energie první a druhé čakry.

Tato získaná a vylepšená energie se uskladňuje v ženské nádrži na „vodnaté semeno“ duše, kterou použije k porodu fyzických nebo neviditelných dětí (až přijde čas).
Výjimku tvoří orgasmy, ve kterých muž vampír, nebo manipulátor uloží ve vagíně ženy energetické háčky.

—-

Ideální pocit 905

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top