Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

TANTRICKÁ ENERGIE JE NAŠÍ PODSTATOU

DUCHOVNÍ PROPOJENÍ MILENCŮ

 

„Tantrická energie je naší podstatou, může povznášet i ničit. Většinou o tom rozhoduje jeden zážitek, který rozproudí nebo zablokuje její tok.“

 

„Pomůže Nikky artantrické odháčkování?“, zeptal se Kelly.

 

„Když bude věřit a dodrží instrukce, které jsem jí dal, pak zcela určitě pomůže.“

 

„A znamená to, co se jí stalo, že sex je dobrý anebo špatný?“

 

„Sex je základní projev života, není dobrý ani špatný.“

 

„Tomu nerozumím.“

 

 

„Představ si sex jako řeku a „trojku“, která Nikky zablokovala, jako děsivé peřeje. Pro většinu lidí pád do těchto peřejí znamená trauma na celý život. Možná dokonce smrt. Pak přijede parta lidí, hodí do vody raft a zažívá na stejné peřeji pár minut rozkoše, za které zaplatila veliké náklady. Mnoho dní poklidné řeky života v práci. Energie sexu, stejně jako voda, je v zásadě dobrá, protože bez ní by nebyl život. Ale na druhé straně je to energie a ta prostě umí ničit nebo dělat revoluci. Problém je, že lidé o své síle nevědí nic. Jedni ji vystříkají během pár let, druzí ji zablokují navždy. Málokdo ji používá tak, aby ho nesla k vrcholům hor, aby mu z ní vyrůstalo království ducha a plného života.

 

 

Málokdy někdo přijde, dokud je čas. Lidé přicházejí, až když jejich život hoří. Například krásné holce je třicet, má moře háčků, cítí se ztracená a kouzlo osobnosti, kterým si kdysi omotávala muže, jí ukradly dvacetileté. Čtyřicátnici opustil manžel, kterého se posledních deset let snažila držet doma pod zámkem proto, že ji stárnoucí tělo strašilo tím, že ji uteče s mladší, což se nakonec také stalo. Podnikatele rodina okradla o všechno, zbytek promrhal po barech a bordelech, kde se dorazil braním heroinu. Úspěšný sportovec a hezoun se dostal do věku, kdy ho okolí přestává tolik chválit, a naopak od něj chce, aby táhl lidi a projekty, tak jak to svým chováním přisliboval. On neví, jaké dělá chyby, dluhy a začíná pít… Těch příběhů je mnoho a všechny končí hledáním pomoci v době, kdy už je pozdě a kdy se musí začít úplně od píky.“

 

 

A když ženy odháčkuješ nebo chlapy zbavíš trnů, pak je zachráníš? (Odpověď najdete v knize Casanova sútra na straně 146.)

 

„A co by se s Nikky dělo, kdybys ji neodháčkoval?“

 

 

„To ví jen Bůh, ale podle mých praktických zkušeností a výzkumů by se vrátila z Indie naprosto rozebraná, vděčná za péči by se vyspala s několika kluky, kteří se o ni už roky marně pokoušejí, pak by zkoušela meditovat, to by nešlo, a tak by jeden semestr studovala a nakonec by skončila v naprostých depresích, protože by nic nefungovalo. Dále by se zřejmě snažila najít někoho na dlouhodobý vztah, směřující k rodině, k čemuž by si našla lúzra tak deset indexových bodů pod svou průměrnou úrovní.

 

 

To jediné, co by jí zbývalo, by byla naděje, že ji jednou objeví princ – tedy muž z úrovně, kam karmicky patří – a vrátí její život do pořádku.

 

„Víš, Kelly, jaké je jádro problému moderních lidí?

 

I když vědí, že jim vztah, jejich partnerství začaly komplikovat život, do poslední chvíle nevěří, že by za to mohlo duchovní propojení milenců. A pak už je pozdě. Život je v troskách, jejich tantrický index padá jako při krachu burzy a oni nevědí, kde jim hlava stojí.

 

A co ty? Věříš na tantrické propojení?“

 

„Jo, večer jsem o tom mluvil s Cobrou. Já chci dělat tantru Levé ruky.“

 

„Koupíš si motorku a budeš doprovázet Guru Cobru jako Bikers čéla?“

 

„Čéla?“

 

„Student gurua.“

 

„Ne, asi bych nevydržel trmácet se po téhle divné zemi moc dlouho.“

 

„Kelly, pokud se rozhodneš pro Levý břeh, tedy penetrační tantru a odmítneš putování z místa na místo, budeš muset počítat se smrtícími vlnami, které tě rozmetou po každém nárazu na pevninu konzumní společnosti.“

 

„To jako proč?“

 

a jeho odpověď, stejně jako další zajímavé a poučné detaily k tomuto tématu, najdete rovněž

 

v knize Casanova sútra, v kapitole XII.

 

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top