Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

TABU KIMIKO Astrofocus pro podporu početí, těhotenství a porodu

TABU KIMIKO

Astrofocus (Planetární mandala) pro podporu početí, těhotenství, porodu, ochrana ženy a miminka

Právě prožívané rizikové těhotenství bylo hlavním tématem života ženy, na jejímž Astrofocusu jsem začínal pracovat. Manželé čekající po mnoha letech na příchod prvního dítěte, pravidelně obdarováváni velmi pesimistickými vizemi lékařů, to by porazilo každého. Věděl jsem, že do takové atmosféry klasický Astrofocus, jenž si objednali do svého interiéru, by byl promarněnou příležitostí. A tak jsem řešil, jak zkombinovat estetický účinek Astrofocusu v interiéru a zároveň v něm vyvolat magickou vibraci.

Ptal jsem se sám sebe: “Zvolím-li k tvorbě metodu Astrofocus Tabu, jak do ní citlivě zapracovat Astrofocus Terč, tedy obavu z rizikového těhotenství? A jakého mám vybrat Strážce Tabu, aby v těžké situaci dodával výhradně pozitivní sílu? A jak to vše zkomponovat do podoby, v níž by obraz mohl zdobit interiér obýváku, aniž by později jitřil nežádoucí vzpomínky na těžké životní období?“

MAGICKÁ SOŠKA Z PACIFIKU

Putování po ostrovech Pacifiku mě přivedlo k ideálnímu řešení. Byla jím magická soška, která před sto a více lety u kmene lovců lebek putovala z chýše do chýše, aby magicky chránila těhotné před nebezpečím, ve kterém podle lékařů bylo na svět přicházející dítě interpretky.

Kdykoliv v kmeni lovců lebek nějaká žena dosáhla pokročilého stádia těhotenství, šaman donesl sošku rodící ženy do její místnosti a po rituálu ji zde zanechal, aby magicky chránila matku i dítě. Aby příchod duše na svět proběhl hladce. Umění tak ožilo a namísto pasivní dekorativní role začalo aktivně ovlivňovat život, psychiku a duchovno diváků.

Autentická soška, jež v minulosti pomohla stovkám žen v pokročilém stádiu těhotenství a stovky novorozenců doprovodila na tento svět, ať už skutečně magicky, vírou a nebo psychologicky a jež se stala ústřední postavou Astrofocusu Tabu Kimiko, se stala prvním dílem, v němž Strážce Tabu, pro jehož roli jsem sošku vybral, v sobě zároveň obsahoval roli Tabu Terče. Tato dvojrole se osvědčila a dnes patří k receptům Astrofocus Tabu metody.

Více o Astrofocus Tabu Kimiko zde: Taboo Kimiko

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top