Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

STVOŘENÍ SEBE

UMÍRNĚNOST

 

Kdykoliv mícháme balíček karet, držíme v rukou celý vesmír. A když pak vyložíme konkrétní kartu z tohoto zamíchaného vesmíru, koukáme na tu jeho část, která má v daný okamžik v našem vědomí největší důležitost, nejsilnější vibraci, nejaktuálnější poselství. Je-li touto kartou Umírněnost (již přezdívám Eguilibrium a Crowley Umění), pak nejaktuálnějším poselstvím vesmíru je: „Umírněné umění harmonie.“ To znamená, že porozumět životu pod povrchem našich všedních činů, myšlenek a pocitů můžeme právě jen ve stavu umírněného umění harmonie. Co vás uvádí do takového stavu, je pro vás dobré, ať už jde o kulečník, vaření, tanec, zahradničení nebo meditaci.

 

 

Jen ve stavu „umírněného umění harmonie“ můžete stvořit sebe, dát prostor své autenticitě.

 

 

Karta nás nabádá: Konečně jste našli cestu, jak uskutečnit to, co cítíte. Nastává období regenerace, rovnováhy, střídmosti a zušlechťování duše.

 

 

Zdraví: Nebojte se požádat o pomoc – své okolí. Právě ve svém okolí najdete bezpečné a schopné prostředí pro vyřešení případných potíží.

 

 

Záporem karty: Neschopnost kombinace, komunikace, tvořivosti.

 

 

Vnitřní osobní růst: Udržte si svou neviditelnou radost z tvorby a růstu. Získáte tím pocit, že vše do sebe zapadá. Dokážete dobře propojit protipóly vaší mysli a duše.

 

 

Rada: Přemítejte, co můžete nabídnout světu jen vy. V čem je vaše jedinečnost. A udělejte to. Pokud to neuděláte dneska, tak už to neuděláte.

 

 

„Nečekej, až někdo objeví tvůj talent. Nesnaž se formovat svůj talent současnými možnostmi. Dělej, co cítíš, co tě baví a vytrvej.

Talent si vytvoří svou cestu.“ 

                                                                                                                                                                             Guru NagaJahRA

 

 

                 Více v knize Astrální Arkána Tarot – výklady, věštby a poutě do podvědomí.    

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top