Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

STŘÍPKY Z VIRTUÁLNÍ KORESPONDENCE

ČÍM VÍC

 

Jsem moc vděčná za všechno, co mi škola dává – učení textů, realizace do praktického života a vůbec, ale na druhou stranu mi připadá, že čím víc toho vím o energiích, aurách a tak, tím jsem zranitelnější. Proč je to tak?

 

 

Ano, čím více toho víš o aurách a energiích, tím více jsi zranitelnější, protože se otevíráš… je to jako s láskou… čím víc se otevřeš, tím může být krásnější, ale tím více jsi zranitelná… u energií fáze zranitelnosti končí ve chvíli, kdy už ti dost věcí přejde z vedení do automatických návyků. Pak už to bude jen lepší než před tím.

 

KARMA BUDOVY

Jak se dá poznat, jakou má budova karmu?

 

Podle rodokmenu nájemníků… současných i minulých… to znamená mapovat osudy lidí – firem, co tam byli a také co tam jsou teď. Pokud během pobytu v budově většina lidí – firem vyrostla a odcházeli do lepšího, pak je to OK… také to lze vycítit dle tísnivosti či radostnosti pocitu z budovy a nájemníků…

 

 

KLIENTELA

Měl bys pro mě nějaké doporučení, radu, jakým směrem jít? Raději přednášky nebo semináře nebo konzultace? Nebo vyzkoušet postupně vše a zjistit, co mi jde nejlépe?

 

Vyzkoušet vše a časem zjistit, co funguje… každému totiž funguje to, co prožil v mnoha minulých životech… a toho se pak držet, jako své cesty.

 

 

 

DOJEZDY

Horoskopů jsem se pokusila udělat velmi málo, mívám z nich v noci dojezdy.

 

Dojezdy – dozvuky z naší činnosti přes den mívá v noci každý… astrolog, účetní… většinou se odehrává ve snech… je to jako s převtělením… podle života máme dozvuky po něm… ale nejdůležitější podle mnoha nauk je minuta umírání… ta rozhoduje… takže pro dozvuky z naší denní činnosti jsou okamžiky před usnutím… proto, když budeš zahlcena astrologií, snaž se ji setřást během poslední hodinky… sprcha, koncentrace, kniha, rozhovor o vaření a tak dále… noc by pak měla být klidná… platí, jakou váhu má duše v momentu usnutí (nebo smrti)… tak vysoko se vznese… a to se projeví další den, jak vysoko.

 

 

STĚHOVÁNÍ

Může člověk cítit stěhování už několik dní, aniž by se fyzicky přestěhoval? Jako šílené tlaky na třetí čakře? Nebo se spíš jedná o jiné tlaky?

 

To jsou tlaky z vykotvování… taky známé jako cestovní horečka… Před stěhováním nebo odjezdem na delší dobu se balí nejenom kufry, ale i zvyky, napojení na lidi a věci, které jsou kolem a hlavně se balí naše jemná těla, především tělo astrální … to proto se říká: „Lepší dvakrát vyhořet než se jednou stěhovat.“ Oheň je totiž na astrální nečistoty i pouta ten nejlepší lék, což už věděli chlapci z inkvizice, kteří záviděli ženám, že ovládají astrální svět lépe než oni a tak je pěkně ohněm stěhovali do jiných těl či končin, aby mohli ovládnout lidské duchovno tím, co zase oni umí lépe, rozumem a politickou organizací…

Ale pryč od inkvizice ke stěhování. Chce to zkoncentrovanost a větší uzavřenost než obvykle, abys něco důležitého ve svém astrálním (kontakt s ním je hlavně přes emoce a pocity, proto ty tlaky) světě nezapomněla zabalit a taky se při tom odkotvování trhají pouta (vásany) a to se dá přirovnat k propichování puchýře nebo trhání dětského zubu. Jo, kdyby ses stěhovala od milovaného partnera, pak se stupeň náročnosti mění v dospělácký zub.

 

 

 

Další otázky ze života a odpovědi osvíceného Mistra se dočtete v Poetrii LASKÁNÍ HVĚZD.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top