Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

STŘÍPKY Z VIRTUÁLNÍ KORESPONDENCE S MISTREM

Horoskopů jsem se zatím pokusila udělat velmi málo. Mívám z nich v noci dojezdy…

 

Dojezdy – dozvuky z naší činnosti přes den mívá v noci každý a většinou se odehrávají ve snech. Je to jako s převtělením – podle života máme dozvuky po něm. Ale nejdůležitější podle mnoha nauk je minuta umírání. Ta rozhoduje.

 

Pro dozvuky z naší denní činnosti jsou důležité okamžiky před usnutím. Proto když budeš zahlcena astrologií, snaž se jí setřást během poslední hodinky – sprcha, koncentrace, kniha, rozhovor s partnerem na jiné téma a tak dále… noc by pak měla být klidná. Platí – jakou váhu má duše v momentu usnutí (nebo smrti), tak vysoko se vznese.

 

 

Jsou ryby dietním pokrmem v období půstu?

Ryby jsou zajímavé téma už proto, že všichni kolem Ježíše byli rybáři a ryba byla znakem křesťanství. Ryba je duchovní potrava a je zajímavé, že i v dnešních komerčních Vánocích jíme rybu…

 

Jak se dá poznat, jakou má budova karmu?

Podle rodokmenu nájemníků. Současných i minulých. To znamená mapovat osudy lidí, firem co tam byli a také co jsou tam teď.  Pokud během pobytu v budově většina lidí – firem vyrostla a odcházeli do lepšího, pak je to o.k. Také to lze vycítit dle tísnivého či radostného pocitu z budovy a nájemníků či z numerologie čísla popisného. Já čísla 1-3-5 v součtu považuji za radostné až povrchně šťastné, čísla 4, 8 a hlavně 7 za příliš vážné (což někomu může vyhovovat) a čísla 2,6,9 jsou emotivně velmi živé (to, zda to bude dobré nebo špatné, určí až konkrétní příklad).Většinou je to jak na houpačce nahoru, dolů… Dvojky přináší citlivějším povahám častější bolesti hlavy, šestky vztahové chaosy a devítky zase přetlaky.

 

 

Může člověk „cítit“ stěhování už několik dní, aniž by se už fyzicky přestěhoval, jako šílené tlaky ve třetí čakře? Nebo se jedná spíš o nějaké jiné tlaky?

To jsou tlaky z „vykotvování“, také známé jako cestovní horečka. Před stěhováním nebo odjezdem na delší dobu se balí nejenom kufry, ale i zvyky, napojení na lidi a věci, které jsou kolem. A hlavně se balí naše jemná těla, především tělo astrální… proto se říká: „Lepší dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat.“

Oheň je totiž na astrální nečistoty i pouta ten nejlepší lék. Což už věděli chlapci z inkvizice, kteří záviděli ženám, že ovládají astrální svět lépe než oni a tak je pěkně ohněm stěhovali do jiných těl či končin, aby mohli ovládnout lidské duchovno tím, co zase oni umí lépe, tedy rozumem a politickou organizací… Ale pryč od inkvizice a zpět ke stěhování. Chce to větší koncentraci a uzavřenost než obvykle, abys něco důležitého ve svém astrálním světě nezapomněla zabalit. Kontakt s astrálním světem je hlavně přes emoce a pocity, proto ty tlaky. Také se při tom „odkotvování“ trhají pouta (vasány) a to se dá přirovnat k propichování puchýře nebo trhání dětského zubu… Jo, kdybys se stěhovala od milovaného partnera, pak se stupeň náročnosti mění na dospělácký zub.

 

Děkuji moc. Je to moje první stěhování a i když se těším, zároveň mám divný pocit a obavy.

 

Vše to skončí, až odneseš poslední věc, kterou si chceš odnést a zavřeš za sebou dveře uvnitř nového. Jelikož to zažíváš poprvé, musím ti říct, že je to oblažující pocit bydlet sama. Duchovně neuvěřitelně osvěžující možnost rozložit si jemná těla dle svých potřeb a rozměrů. Představ si, že některé ženy toto nikdy nezažijí. Nejprve bydlí doma, pak vysokoškolské koleje a pak hned k partnerovi… tak si toho važ!

  

      

Připadá mi, že čím víc toho vím o energiích, aurách a tak, tím jsem zranitelnější. Proč je to tak? 

Ano, čím víc toho víš o aurách a energiích, tím více jsi zranitelnější, protože se mnohem více otevíráš. Je to jako s láskou. Čím víc se otevřeš, tím může být krásnější… ale zároveň jsi i zranitelnější. U energií fáze zranitelnosti končí ve chvíli, kdy se tvá činnost stane automatickým návykem. Pak už to bude jen lepší a lepší…  

 

 

                                                                       Ukázky pochází z Poetrie Laskání hvězd.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top