Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

SPIRITISMUS A KŘESŤANSKÉ VÚDÚ

CO JE DUCHAŘSKÁ VÍRA?

 

Zaříkávání, vyvolávání, uhranutí, obsazení živého těla jiným duchem, prokletí exláskou, někým z rodiny…fotografie ze záhrobí a horoskop.

 

Horoskop vašeho narození je „fotografií ze záhrobí“. Dá se zaříkat, dá se jím léčit, je talismanem ke štěstí i k prokletí a vše v horoskopu je protnuto hadem Rahu – Ketu).

 

Haitské vúdú má Boha stvořitele, ale ten je nám příliš vzdálen, a tak jeho energii přebírá nejstarší z „bohů“ (LOA), a tím je obrovský had (DAMBALLA – WEDO). Ze všech božstev v horoskopu – v životě – je had nejdůležitější, a pokud neotevře nebo nepřemostí zábranu, zůstane hmotný život bez „šťávy“, ducha, požehnání.

 

Had DANBALLA se oženil s Duhou (AIDA – WEDO). Jak víme, ani měsíční uzly, Rahu – Ketu, ani Duha hmotně nejsou hmatatelné, tak jako život lidí. I když se naše ega tak urputně snaží tuto realitu změnit.

 

Všechno, co vytvoříme svým životem je pomíjivé a nikoho kromě nejbližších to nezajímá, a pokud zajímá, tak už za pár let tato duha vymizí. Duha je v ( haitsko – dahomejském) vúdú zároveň manifestací pyšné štěstěny – bohyně ERZULY, jenže ta je zároveň Lunou a ve vúdú tedy manželka Slunce.

 

Tak, a že by v přetržení hada Rahu – Ketu nebyl bájný nektar nesmrtelnosti, ale obyčejný milostný trojúhelník? Rahu – DUHA/LUNA – SLUNCE?

 

Horoskop narození jako „fotografie ze záhrobí“ vyjadřuje souhrn toho, co bylo. Před narozením a početím. S tím, co právě začíná. Váš život.

 

Někteří středoameričtí indiáni (např. Aztékové) považovali tento náš život za záhrobní. Jsme tedy dušemi v záhrobní tragikomedii. Je váš senátor živý? Nebo se jedná o voliči vyvolaného ducha?

 

Horoskop je zdroj pravé identity, kterou vám nikdo jiný nedokáže sdělit. A k horoskopu je třeba klíč. Jedním z nich je had. Rahu – Ketu. Danballa z vúdú.

 

Lidé moc rádi hady nemají. Tak třeba had našeptávač v Bibli. Radil se s chlapem (ADAMEM)? Věděl, že musí za ženou (EVOU). Já taky hady dvakrát nemusím. Nedávno jeden vegetil u mé hlavy. Brr. Bylo to u vody na jihu Indie. V Indii se smrt z uštknutí považovala za dobrou, ale místní z mého hada nevypadali nadšeně.

 

V západní Africe byly kmeny, co děti uštklé hadem dávaly automaticky na šamany a kněze, bylo to znamení.

 

Než se vrátíme k horoskopu, nezapomeňte na jeho střed. To je vaše místo ve vesmíru. A pak potřebujete nějakou dobrou hlášku, třeba „RETRO SERVANO“.

 

Podrobnější text naleznete v knize DEJÁ VU VÚDÚ, kapitola Spiritismus 3, na straně 130.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top