Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

SNY A TVOŘENÍ BUDOUCNOSTI

O VĚŠTĚNÍ

 

Otázkou je nakolik se my lidé lišíme od opic nebo robotů.

Smíchem? Duší? Kulturností? Pláčem? Tvorbou vlastního osudu?

Otázkou je nakolik si my, lidé, tvoříme svůj osud.

Nikdy nemůžeme vědět, zda to, co se stalo, je naplněním vesmírného plánu a nebo výsledek našich snů a našeho úsilí.

 

Klienti se mě často ptají, jestli jejich vize budoucnosti byla naplněna, protože viděli budoucnost a nebo je naplněna proto, že naplnili to, co viděli, jinak řečeno sami vytvořili budoucnost.

 

 Na toto nelze odpovídat s jistotou, lze jen popsat svou zkušenost, vyslovit svůj názor, jedná se o jeden z největších hlavolamů lidského bytí a všechny správné odpovědi mohou být špatné.

 

Situaci komplikuje fakt, že nevíme co se nestalo. Jednoduše řečeno, klient má vizi budoucnosti, vidí nehodu na cestě A, a tak ráno raději odjíždí do práce cestou B a má nehodu. Nikomu se nic nestalo, je jen hmotná škoda. Klient kope do auta a nadává své naivitě.

 

 „Vytvořil jsem si špatnou budoucnost na základě pověry ve věštění během snů.“

Přestože právě mohlo klientovo naslouchání snům zachránit lidský život. Nevíme, co se nestalo, kdyby se nehoda stala na cestě A, tak jak to viděl ve snu.

 

Sny patří do pětice velikánů věštění.

  1. I – Ting (který vyhovuje zejména lidem živlu Dřevo)
  2. Tarot – karty (živel Oheň)
  3. Chiromantie – věštění z dlaně (živel Země)
  4. Astrologie (živel Kov)
  5. Sny (živel Voda)

 

I-Ting pracuje jako počítačový programátor a za pomoci dvou znaků „1 a 0“, plné (jang energie) a přerušované (jing čáry) zachycuje veškerou pestrost života. Potřebujeme šest těchto 1 a 0 – čar, abychom mohli číst budoucnost, dnes se nejčastěji k jejich získání používá házení mincí. Třemi mincemi. Šest hodů. Věštba se vynořuje, tedy zapisuje se od spodu nahoru.

 

Tajemství této metody měla vynořit z oceánu želva, božská želva. Z jejího krunýře tajemství opsal pohádkový princ FU-SI, možná první čínský císař.

 

Jak najít v I-Tingu pohár s nektarem nesmrtelnosti si můžete přečíst v kapitole SATURN – RAHU – KETU aneb Boj o nektar nesmrtelnosti v časopise

POETRIE 911, OSVOBOZENÍ DUŠE.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top