Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

SNY A REALITA

MĚSÍC

Karta Měsíc v obecných výkladech nenese pozitiva, ale spíše zmatek, nedorozumění, nestálost, nejistotu, zbloudění, chyby… takže rady tarotářů bývají spíše obranářské ve stylu „teď neriskuj“, „jednou řež, dvakrát měř“, „neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil“ apod.

 

 

Karta Měsíc je podobně důležitá jako tatva Akáša. Akášu sice vnímáme jako tatvu přitahující neúspěch a považujeme ji za nevhodnou pro běžné činnosti každodenního života, ale naopak pro restart života, udělání si „pořádku“ v hlavě, pro záležitosti duchovní cesty či karmického vyrovnání je považována, stejně jako karta Měsíc, za ideální.

 

 

Karta nás nabádá: Pracujte se symbolikou snů. Protože se prohlubuje vaše vnímavost, dívejte se i „pod povrch“ událostí… sledujte své reakce na podněty nitra, na vzpomínky z minulosti.

 

 

Zdraví: Pozor na prochlazení, věnujte zvýšenou péči ledvinám a močovému měchýři.

 

 

Záporem karty: Je strach, samota, deprese, smutek, negativní stavy duše.

 

 

Vnitřní osobní růst: Uvědomte si, CO máte pod vědomou kontrolou a co ne? Lásku, stud, vůli, emoce, myšlenky? Vězte, že všechny vaše zmatky, nedorozumění, nestálost a nejistota pramení z rozporu mezi realitou a sny, rozumem a intuicí, spontánností a praktičností, představivostí a úzkoprsostí, životem ve hmotě a duchovní věčností.

 

 

Rada: Je tenká hranice mezi hloubkou pocitů, emocí a prožitků a mezi skutečným zabřednutím po krk v bažině téhož. Vyvarujte se depresi tím, že se s emocemi neztotožňujete.

 

 

 

„Dostat se za emoce je snadnější, než je zvládnout. Vás nemusí rozptýlit, že ráno venku prší. Neprožívejte to počasí.

 

Ze začátku to může být těžké.

 

Potom zjistíte, že i v dešti můžete dělat hezké věci. Naučíte se tím dělat pořádek v sobě.“

 

 

 

                 Více v knize Astrální Arkána Tarot – výklady, věštby a poutě do podvědomí.         

 

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top