Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

SLOVO JE MYŠLENKOU SRDCE

HARMONICKÉ SPOJENÍ SRDCE A JAZYKA

 

Myšlenka, to je letící, neuchopitelné NIC. Jako mávnutí křídel mouchy… a je pryč. A v ní tvořící nebo ničící energie. Můžeme si vybrat. Každá naše myšlenka nebo pocit, týkající se druhého člověka, se stává formou energie, která daného člověka na určité úrovni ovlivňuje. Když si vzpomenete na člověka, kterého milujete, tak vaši myšlenku následuje energie a vaše tělo zaplaví úplně jiné pocity, než když si do hlavy dáte ničivou myšlenku pomsty vůči někomu, kdo vám ublížil.

 

 

Ano, ovlivňování druhých myšlenkou není v dnešní době příliš úderné ve srovnání s činem nebo slovem, ale po kapkách se tento vliv skladuje… Proto mají slavní a úspěšní lidé tolik naprosto zbytečných problémů. Ulpívá na nich příliš mnoho kapek – myšlenek, které v sobě často nesou negaci, závistí počínaje a pomluvami konče.

 

 

V dnešní běžné průměrné společnosti vaše negativní myšlenky vážněji pocítí jen:

 

. přecitlivělí lidé a „léčitelé“

. lidé ve stavu „nadoraz“, pro které je vaše negativní myšlenka poslední kapka přeplněného poháru

. lidé, které negativní myšlenkou obtěžujete každý den po delší dobu

. děti, zvířata a lidé ve změněném stavu vědomí, nemocní lidé a rostliny

 

CO DÁVÁME, TO DOSTÁVÁME

 

Vysílané se k nám vrací zpět. Proto v principu každý, kdo se k vám chová hůře, než by podle předpokladů měl, vám vlastně svým chováním může vracet vaše myšlenky, aniž by o tom věděl. 400 slov, které každý den opakujeme nejčastěji (a jež podle odborníků tvoří 60-80 %denní slovní zásoby normálního člověka), vytváří vibrace a afirmace, které utváří to, co jsme a co žijeme daleko více, než si připouštíme.

 

 

Dnes již těžko uvěříme síle mysli v pláni Andžuna, kde stačilo pomyslet si a věc se okamžitě stala. Co bychom si s takovou silou mysli nebo slova počali? Vždyť bychom dopadli jak znavený, hladový žíznivý poutník, jenž hodiny směřuje spalován indickým sluncem k jedinému stromu daleko široko, aby si dopřál jediný luxus, který si může dovolit. Stín stromu. Jak tak sedí v osvěžujícím chládku, napadne jej, že má popraskané rty a že potřebuje vodu, alespoň do dlaní.

 

 

Netuší, že strom, pod kterým sedí, je z dimenze Andžuna, v níž se každá myšlenka proměňuje v hmotnou realitu, a tak mu voda z nepřipravených dlaní steče na zem. Co voda. Džbán vína! A už popíjí víno ze džbánu. „A že bych také jedl“, prolétne mu hlavou. Pečínka a další dobroty se zjevují pod stromem podle jeho přání. Když je přepit a přejeden, mlaskajíc ulehne a přemýšlí tak, jak přemýšlí lidé s 1. čakrou v nerovnováze. „To jsou mi ale čáry máry, musím být opatrný, v tom by mohli mít prsty nějací démoni.“ Strom z Andžuna pláně okamžitě zhmotní nejhorší démony z poutníkových myšlenek a toho nenapadne, než si pomyslet: „Rychle utíkej nebo tě zabijou“ ….

 

MOŽNOST VOLBY

 

Naštěstí máme možnost volby působit na svůj vlastní život a na svět kolem nás pozitivně nebo negativně a rozhodneme o tom teď, v tomto okamžiku tím, na co myslíme, tím, o čem mluvíme a samozřejmě tím, čemu věříme, protože trojice myslím + mluvím + věřím přinese to, co se stane.

 

Říká se, že slova úst jsou myšlenkami srdce. Volme proto slova vědomě, pravdivě, odpovědně. Spojme v harmonii a lásce naše srdce a jazyk.

 

 

 

TRENAŽÉR SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Vyberte si něco pozitivního. Něco, co se může splnit do týdne. Pomyslete si, že to dokážete. Pak k tomu ještě nahlas říkejte, že to dokážete. A nakonec si do srdce přidejte víru, že to dokážete.  Představa, jak úspěšně zvládáte vaše přání, přehrávaná pořád dokola, spojená s pozitivní hlasitě opakovanou afirmací, že jste to dokázali, spolu s vírou v srdci dokážou zázraky. Obzvláště, když budete toto cvičení opakovat několikrát denně, každý den až do chvíle, kdy zkouška, závod či jiný reálný moment nastane.

 

 

O Mantrách Myšlenek, diagnostice a fungování čaker, včetně toho, jak si poradit s okolními negativními vlivy a útoky a další praktické rady, návody a inspirace pro báječný život… najdete v knize Talent srdce, ze které pochází i tato ukázka.     

 

 

Knihu si nyní můžete také zakoupit ve výhodném vánočním balíčku MOŽNOSTI SRDCE.     

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top