Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

SEXUÁLNÍ TOUHA A DUCHOVNÍ CESTA?

TANTRICKÁ TRANSFORMACE

 

V sekvenci Kalijugy zvané 20. století (dle hinduismu se jedná o jeden ze čtyř věků lidstva, známý též jako Temný věk, ve kterém se lidé nejvíce vzdálí od boha), guru Prabhupada vysvětlil, že doba je tak zlá a úpadek lidstva do iluze hmoty tak velký, že tradiční duchovní cesty přestaly účinkovat. Jediné, co stále ještě funguje, je opakování mantry a jídlo. V sekvenci Kalijugy zvané 21. století na lidi účinkuje už jen vámáčára – tantra levé ruky, jejíž součástí je spojení fyzických těl. Přesto je zde rozdíl mezi sexem a vámáčára tantrou, protože energie vzrušení je pod kontrolou a je určena k transformaci v duchovní energii, směřující k Velké Matce, nikoliv do hmotného světa.

 

 

 

Malým testem, jestli je vám tantra vrozená z minulých životů, je pobyt s někým, kdo vás sexuálně přitahuje v intimním prostředí o samotě. Jste nazí a vzrušení, na posteli nebo na koberci, líbáte se, laskáte se, dotýkáte se na jezera rtů, na ledovce bradavek, na květy břicha, podbřišku, varlat, stydkých pysků, přirození (mužského lingamu, ženské jóny), hladíte tváře, celé tělo, masírujete se, a přitom nedojde k průniku ani k ejakulaci muže. Za dodržení těchto podmínek muž může mít orgasmus, jinak ne. Žena by naopak měla mít vrcholy alespoň tři. (U žen majících problém s vyvrcholením o orgasmus neusilujte.)

 

 

 

Doba, po kterou tento test karmického tantrismu prožíváte, začíná od tříhodinového „rande“ a končí čtyřměsíčním soužitím obou tantriků, to je ovšem už speciální příprava tantrika k mistrovství. Běžně není nutné test karmického tantrismu dělat déle než tři noci a čtyři dny. V případě, že tantrický rituál trvá více než několikahodinové „rande“, nezapomeňte se znovu oblékat a vysvlékat, jíst, spát, meditovat a společně se koupat. Rovněž si více hlídejte, ať se neodřete v citlivých místech.

 

 

 

Energie lingamu i klitorisu, otvor jóny, i uvnitř i ve středu, stejně jako hráz a anus, probouzí kundalini Šakti směrem do sušumny – středového pilíře. Ale jen v případě, že tok energie nesměřuje ven do hmotného světa a pomíjivého prožitku, nýbrž k interakci vlastního vyššího vědomí a vědomím partnera/partnerky. Jen tak ucítíme objetí s Velkou Matkou skrze splynutí dvou mikrokosmů, jen tak energie sexu začne v naší mysli měnit stav vyhnanců z ráje k návratu do ráje, v němž náš svět je znovu krásný a zajímavý.

 

 

 

 

Jistě jste podobný proces zažili, když jste se v mládí zamilovali až po uši, vaše láska byla opětovaná a vše, ulice, park, domy, všední povinnosti, prostě vše se totálně tímto vyšším stavem vědomí proměnilo v ráj. Bohužel dočasný. Jen do chvíle, do níž kouzlo lásky fungovalo. Pokud stejného stavu dosáhnete vámáčára-tantrou, bude zde navždy, tak jako osvícení, probuzení, mókša, nirvána…

 

 

 

 

Klasické pánevní vyvrcholení je zradou lidské touhy vůči lásce a věčnosti Světla Stvoření, protože vášnivá lidská touha milostné lásky sjednocuje s druhým a Matkou Vesmíru jen do okamžiku vyvrcholeného uspokojení. Pak energie mizí a někdy ještě za vlhkého tepla těl se vzájemné sdílení rychle mění v chlad opuštěné prázdnoty. Vámáčára tantra nás učí, jak toto změnit, jak transformovat egoistické a živočišné pudové Mantry Myšlenek nižších čaker do schopnosti umožnit prožívání sexuality skrze vyšší patra bytí, skrze vyšší světy cesty Velekněžky…

 

 

 

První krůčky k této tantrické transformaci se dočtete v knize Astrální Arkána na straně 93.

 

 

 

 

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top