Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ROZJÍMÁNÍ S TALENTEM SRDCE

MANTRY MYŠLENEK 6. ČAKRY

 

Běžným typem Manter Myšlenek kořenících v 6. čakře je odmítání růstu… jako by nám oficiální školství dalo vše, co potřebujeme k životu a další růst nebyl potřeba. Neochota učit se z vlastních chyb vede k tomu, že krachy v kariéře nebo ve vztazích se opakují na základě té samé Mantry Myšlenek, vzorce chyb.

 

 

Většinou trvá několik rozvodů, krachů nebo vyhazovů, než si člověk v nějaké malé životní PAUZE (kterou udělá ve svém chronickém obviňování druhých ze svých bolestivých krizí) dokáže připustit, že selhání v práci, byznysu, vztazích se nápadně navzájem podobají.

 

 

A stačilo jen na chvíli zastavit stereotyp myšlení, pochopit a udělat změnu v Mantrách Myšlenek a celý život (oněch deset až čtyřicet let) mohl být krásný a úspěšný.

 

 

„NENÍ POTŘEBA RŮST“… pokud je toto vaše Mantra Myšlenek, zkuste při poslechu hudby Igora Stravinského (mistra hudebních pauz) přeprogramovávat tyto stereotypní vzorce, vedoucí k opakování stejných krizí.

 

 

Cvičení: Ukolébáni tichými takty obhajujte své pohledy na život, své pravdy… třeba skrze přehrávání si nějakých složitých situací v minulosti… aby ve chvíli, kdy do poslechu vstoupí Stravinského hudební „prásk, prásk a vše je jinak“, jste přepnuli svůj stereotyp a pak rychle, než se melodie zase zklidní, se na situaci podívejte jako na vaši chybu, kde jste ji mohli udělat, v čem byla… jakmile se hudba vrátí do klidu, vy zase vnímáte tutéž situaci z pohledu vašeho, kdy vy jste chybu neudělali, to vše ti druzí, ale jakmile zazní „prásk, prásk“ hudební smrště skladatele, zase zkusíte krátký výlet na druhý břeh pravdy.

 

 

Stejně, jako to rád dělával Stravinskij s hudbou, vyhazujeme melodii Manter Myšlenek z rytmu a měníme jejich „dobu“. Doufám, že jste si během cvičení se Stravinského hudbou uvědomili, že myšlenky lze měnit snadno. Pozitivní přetvoření myšlenek je jen první krok.

 

 

Důležité je přetvořit také stereotypní mechanismy, které vaše myšlenky vrací do starých vyjetých kolejí. Proto musíte cvičit a trénovat přetvořené láskyplné myšlenky učící se z vašich chyb v minulosti pravidelně tak dlouho, dokud se z nich nestane nová, neoddělitelná součást vašeho života.

  

 

Další informace a praktická cvičení k Mantrám Myšlenek se dočtete v kouzelné knize s názvem TALENT SRDCE.

 

 

       

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top