Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

ROZJÍMÁNÍ S … METAFYZICKÝMI MŘÍŽEMI

KREDITNÍ KARTA OSUDU

 

„Tak ty věříš, že se dá něčí osud zamknout do visacího zámku?“ ptá se mladý Francouz Geremi, který po mnoha týdnech poprvé promluvil.

 

„V Paříži máme most, na který milenci věší visací zámky jako symbol nerozlučitelné lásky, pouta, a stvrzují to vhozením klíče do řeky.“

 

„Hmmmm, podle toho, co o tom vím od čarodějky, se nejspíš osud toho z milenců, který to má karmicky „lepší“ zamkne a vyživuje toho s horším osudem, dokud kletbu někdo nezlomí.“

 

„Brrr… I když se rozejdou?“

 

„Jasně, to, že s tebou není tělo toho člověka nebo jeho pocity, s tím nesouvisí. Přemýšlím, že se jedná o stejný princip, jakým fungují vasány (háčky a trny) z našich sexuálních spojení….“

 

 

 

382 genů = minimum nutné k životu

 

 

V éře, kdy se řeší možnost přenosu našeho vědomí mimo umírající tělo (třeba stažením „dat“ mozku do počítače nebo do jiného mladšího těla), se nabízí úvaha, že převtělování by bylo dokonalou verzí těchto pokusů přenést vědomí, paměť a vše, co jsme se během života naučili, přes propast životnosti fyzického těla. Jen kdybychom si tak pamatovali, co jsme vlastně v předchozích tělech prožili a proč máme právě tyto desires, touhy, talenty a motivace.

 

Jednou z nejzajímavějších možností převtělování pro většinu je opětovné shledání se se spřízněnou duší, s tělem člověka, s nímž naše vědomí žilo tisíce životů biologických těl. Avšak existuje jedno znovushledání, jež toto překonává, a to setkání sebe sama reinkarnovaného se sebou samým „zmrtvýchvstalým“.

 

Zkuste přimhouřit oči a představit si, jak vaše já, kterým jste kdysi byli, zůstalo rozštěpené na „BA“, které se reinkarnovalo z těla do těla, až do osoby, jíž jste nyní vy, teď čtoucí tyto řádky a na „KA“, které nějaký genetik vyklonoval z vašeho bývalého těla. Toto bývalé tělo zemřelo před mnoha lety.

 

A teď vaše „BA“ ve vašem současném těle hledí na klona s duší „KA“ se silným pocitem, že vás něco tajemného spojuje.

 

Kdo jste více VY?

 

Vědomí „BA“, které nevzpomíná na nic jiného než na pobyt v současném těle?

 

Nebo vědomí „KA“, které si nepamatuje nic z vašeho současného života, a přitom stále žije váš originální život před rozštěpením duše „KA“ a duše „BA“?

 

 

Metafyzická mříž VI.

 

 

Sabib visí pevně uvázaný. Je těžký, přesto se všemožně snažím smyčku uvolnit, ale nemůžu ho pustit, aby se neoběsil podruhé. Naštěstí se zjevil Ještěrkář. Ani mu nemusím říkat, co má dělat. Uvolňuje smrtící smyčku, dává umělé dýchání a masáž srdce. Sabib se probírá rychle k vědomí a záhy nám zakazuje volat ošetřovnu.

 

„Moje žena se o tom nikdy nesmí dozvědět!“

 

„Sabibe jsi v poho?“ Pokývá.

 

„Jak se vzpamatuješ, dej mi data svého narození.“

 

Za chvíli už z efemerid sestavuji Sabibův horoskop narození a nic dobrého jsem v něm nenašel. Tranzity „těžkých planet“, Neptun, Uran, Saturn a taky Pluto, uzly s Černou Lunou, bombardují snad všechna citlivá místa Sabibova horoskopu. A tato situace, atmosféra, díky pomalosti planet, a jejich retrograditě, potrvá několik let. Úplně chápu, že si to hodil…, pomyslím si. Nejjednodušší bude ovlivnit Saturna. Jeho cykly jsou sice nemilosrdně tvrdé, ale osud i krize v nich mají vést, nikoliv zničit. Ano. Saturn je sice těžce, ale oblomitelný. Téměř oběšený Sabib byl dostatečný argument na to, abych nakreslil Saturnův magický čtverec a začal zlepšovat jeho osud.

 

 

Výše uvedené texty si v celé verzi můžete přečíst v autentické knize METAFYZICKÉ MŘÍŽE.

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top