Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

RADOSTNÁ ENERGIE „VELKÉHO TĚLA“

SPALUJÍCÍ LUPA

Pozitivní karta Slunce je často vnímána pozitivně také vzhůru nohama, jen je toho štěstíčka poněkud méně. Někteří tarotáři navzdory tomu kartě Slunce vytažené vzhůru nohama přičítají blokaci toků energie – síly (čchi, ki), což se v makrokosmu projevuje zablokováním úspěchu, štěstí, kariéry, projektu nebo nedostatkem motivace, nasazení, sil či lenosti.

 

 

Jednou z možností jak takovému zablokování vzdorovat, je feng šuej zásah ARTtantry Velkého těla. Slovo týpí pochází z jazyka prérijního kmene Lakota a znamená též obydlí. Toto obydlí z přírodních materiálů, byť je na první pohled křehké, dokázalo své obyvatele chránit před nepříjemnými vlivy přicházejícími z makrokosmu, včetně mrazu, horka, deště a poskytovalo jim soukromou, rodinnou intimní atmosféru, navzdory tomu, že své obyvatele oddělovalo od vnějšího světa jen tenkou vrstvou kožešin.

 

 

Moderní Velká těla s tlustými zdmi, železobetonovými střechami, zvukotěsnými okny jsou sice mnohem honosnější, v principu ale nadále zůstávají Velkým tělem člověka.

 

 

Většina lidí, když vejde „ústy“ do Velkého těla týpí, domu, pokoje, kavárny, čekárny, úřadu či do Velkého těla někoho jiného, může-li si vybrat, uvelebí se do jednoho ze čtyř rohů, které byly ve feng šuej pro čchi vstupujícími vchodovými dveřmi přisouzeny třem jinovým trigramům Země, Hora, Vítr a jednomu trigramu jangovému – Nebe.

 

 

Bagua v rozích Velkého těla

 

 

A podobně jako lidé fungují energie vstupující dveřmi. Jestliže se kupí v takové míře, aby blokovaly Slunce naděje, pak je ve Velkém těle nejčastěji nalezneme v rozích.

 

 

Zablokovaná Hora – Moudrost se často projevuje jako „hladovějící u prostřeného stolu“. Člověk v takovém případě není schopen plně přijmout a vychutnat si to, co má, včetně úspěchů. Navzdory mnoha věcem, co v životě má, přes všechny mety, kterých již dosáhl, není nasycen, spokojen a život si nedokáže vychutnat tak, jak by měl. Ve své astrologicko – tarotové praxi jsem slyšel od klientů mnohokrát: „Jsem šťastná, mladá, úspěšná, hezká, peněz mám dostatek, a přesto pochybuji o sobě a svém životě, cítím se nenaplněná, prázdná.“

 

 

Tomu se říká – Spalující lupa Slunce, které navzdory záři venku nedokáže proniknout dovnitř, a tak namísto jasného dne spaluje v temnotě ukryté negativní Mantry Myšlenek.

 

 

  • K odblokování energie v rohu Hora – Moudrost pomáhají plakáty a fotografie géniů, mudrců a vzorů, také návody, slovníky, encyklopedie.

 

  • Zablokovaná energie v rohu Bohatství a blahobytu (trigram Vítr) poznáte na nedostatku prostředků a k odblokování této části Velkého těla se doporučuje fontánka s proudící vodou.

 

  • Stejně tak zablokování energie v rohu trigramu Země – Vztahy poznáte na milostném či partnerském vztahu velmi snadno. K odblokování energie se radí udržovat tuto zónu obzvláště čistou, nezanechávat v ní špinavé, škaredé a staré věci. Doporučují se též kytky, svícen, fotografie toho, koho milujete

 

  • Zablokování energie v rohu trigramu Nebe – Pomoc poznáte v tom, že vám nikdo nevychází vstříc, chybí vám pomoc lidí a občas nějaké to přimhouřené oko. Nemusí jít přímo o protekci, ale bez kooperace a pomoci lidí toho sólista příliš nezmůže, a i kdyby, nevydrží to protláčet věčně…

 

***

 

Další praktické a účinné rady jak uvolnit a rozproudit energii vašeho Velkého těla a následně

 vašeho života naleznete v knize ASTRÁLNÍ ARKÁNA na straně 425 – 434 (karta Slunce).

 

 

Zasvěcovací knihu ASTRÁLNÍ ARKÁNA můžete nyní zakoupit ve zvýhodněném balíčku společně

s Tarotovými kartami Astrální arkány.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top