Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

PROPOJENÍ S DUCHOVNÍM SVĚTEM

ARCHANDĚL MICHAEL

 

Poslední měsíc roku 1998 a první roku 1999 Mistr Jára putuje amazonským pralesem a pouštěmi Peru, náhorními plošinami kolem jezera Titicaca v Bolívii, z Chile se plaví na Velikonoční ostrovy, a to vše proto, aby sbíral další střípky z oné tajemné Vázy Poznání.

 

 

Po předchozích prvních dvou neobyčejných zkušenostech a příjemných posezeních s dalšími Mistrovými žáky u mnoha čajů během vánočních svátků 1998, již netrpělivě vyhlížím další možnosti k setkání s Járou, jak tehdy přátelsky Mistra oslovuji. Nádherné příležitosti k těmto setkáním se nám naskýtají na Mistrových prožitkových duchovních seminářích z cyklu Poutník k Nekonečnu v prvních měsících roku 1999.

 

 

Ten první se jmenuje Poutník za štěstím a koná se 13. – 14. února 1999 ve Zlíně. Učíme se na něm navázat kontakt s tajemnou astrální světelnou stříbrnou šňůrou vycházející z oblasti našeho pupku. Ležíme pod dekami na zádech, hraje podmanivá hudba a Guru vede naše vědomí svým slovem po stříbrné světelné šňůře nahoru, jako bychom po ní šplhali, ven z těla.

 

 

Někomu se daří úplně opustit fyzické tělo a zažívá netušená kouzla astrálního cestování. Někomu se daří zase plně odevzdat svou mysl Mistrovým instrukcím, jež nás vedou řízenou imaginací k putování do rozmanitých rajských světů nebo na jiné planety či souhvězdí, abychom se tam mohli potkat každý s tím svým štěstím, ať už je to pro někoho představa nebo pocit nebo pro někoho skutečnost.

 

 

(Stačí si v mentální projekci promítnout jednoduchou vizi… pokračování tohoto cvičení najdete v knize Evangelium Guru Járy podle Pavla na straně 46.)

 

 

Úspěch je otázkou zdárné kombinace relaxovaného stavu těla, neusnutí při alfa hladině vědomí s koncentrací a důvěrně odevzdaným napojením na Mistrovo energetické a slovní vedení. Což se většině účastníků semináře daří, protože prostor je energizovaný tak, že vnímám celé mé tělo, jak je obalené pocitem lásky a totálního bezpečí. A i když si občas někteří u této mystické seance zadřímnou, i tak má pro ně samozřejmě blahodárně léčivé účinky, neboť se jejich aura celkově nechává prochvívat vibrací blízkou zdroji čistého života.

 

 

Vskutku kouzelným středobodem programu semináře Poutníka za štěstím je pozdně večerní sobotní navazování kontaktu s Archandělem Michaelem. Po západu slunce už totiž nadchází pomalu energie dne následujícího, a právě neděli je Michael přiřazen. Obřad s velkými svícemi a speciálně uspořádaným prostorem, v němž sedíme vedle sebe v magické hvězdě, prožívám s neobvyklou koncentrací a očekáváním, neboť atmosféra v sále je naprosto elektrizující, každý účastník si v duchu opakuje modlitby a prosby směřující k Archandělovi Michaelovi.

 

 

 

Dozvídám se o něm mnohem později, že jde vyvolat ze všech archandělů nejsnáze. Šťastný zasvěcenec, jakým byl například John Dee, sděluje v textu Guru Járy následující: „Bůh člověku poprvé ukázal archanděle v ráji“, 17. ledna 1582 prozradil archanděl Uriel, od nějž jsem obdržel věšteckou kouli ze začouzeného křemene. Bůh v ráji Adamovi sdělil, že archanděl Michael bude velvyslancem, který zprostředkovává spojení mezi anděly a lidskými zasvěcenci. Není divu, že náš první vyvolávací úspěch s Edwardem Kelleym zprostředkoval právě tento velvyslanec andělů.

 

 

 

Archanděl Michael je velký praktik, dokáže najít nejlepší řešení, takové, jaké ostatní ani nenapadne, na jakoukoliv situaci každodenního života. Právě pro tuto praktičnost archanděl Michael dává lidem sílu a vůli k překonání překážek a k vítězstvím, a to i v těžkých, neřešitelných situacích“. (…) A Guru Jára k tomu v témže textu dodává: „Člověk v nouzi Dna člověčiny je schopen archanděla vyvolat, kdykoliv se jeho srdce rozhodne požádat o pomoc. To proto, že jeho žádost vytryskne z nejniternějších komnat nitra, které přesahují běžnou autocenzuru Superega.“

 

 

Další neobyčejné příběhy a autentické zážitky se dočtete v knize EVANGELIUM GURU JÁRY PODLE PAVLA.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top