Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

PRODEJ STVOŘENÉHO

ĎÁBEL

Siddhárta Buddha stejně jako Ježíš Kristus odolávající svodům Ďábla (Máry, Satana) nejen bojem vnějším, ale také bojem vnitřním, s lidskými slabostmi, nastínili modernější pojetí Ďábla jakožto boje se svými závislostmi, slabostmi, pokušeními a špatnými vlastnostmi jako pýcha, lenost, agresivita, závist…

 

 

Míra, hranice mezi ďábelským a dobrým, je lidmi vždy jen odhadována podle toho, co je jim zrovna hodí a líbí. Nepřítel „spřádá ďábelský plán“, zatímco my si říkáme, že „objevujeme geniální strategii“. A přitom děláme oba totéž.

 

 

 

Karta nás nabádá:   Nauč se mít ve všem správnou míru. Ukazuje též na možnou transformaci, zbavení se starých slabostí.

 

 

Zdraví: Pozor na psychickou nevyrovnanost, na křečové žíly, cévy, na přetížení srdce.

 

 

Záporem karty: Boj s lidskými slabostmi, závislostmi, pokušeními a špatnými vlastnostmi.

 

 

Vnitřní osobní rozvoj: Hranice mezi ďábelským a dobrým je vždy jen odhadována samotnými lidmi. Proto velice záleží na tom, podle jakých Manter Myšlenek žijete a do jaké míry jste schopni posoudit, co je v pořádku a co už je „ďábelské“ rozhodnutí.

 

 

Rada: Je třeba se vyvarovat upsání se, zaprodání sebe sama, svých blízkých, svého talentu – za požitky, kariéru, peníze nebo drogy.  V praktickém životě sevření karty ďábel zažíváme, kdykoliv z něčeho, ať už je to činnost, vztah, žití našeho života – vyprchá radost, entuziasmus, nadšení. Tedy když se cokoliv promění v suchopárnou rutinu, nudu, depresivní tíhu bez energie a vizí, kam dál. Takto funguje ďábel v módu prodej stvořeného.

 

 

Více informací se dozvíte v knize Astrální Arkána Tarot – výklady, věštby a poutě do podvědomí.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top