Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

nová kniha Original Astromóda ideální pocit

kniha Original Astromóda ideální pocit

Tato kniha mění přístup k oblékání!

Najednou nemusíte svůj osud tvořit jen usilovnou prací s myslí a překonáváním překážek. Teď máte jednoduchého pomocníka – své oblečení. Stejně se oblékáte, tak proč se neoblékat vědomě, tak abyste žili to, co žít chcete.

• Toužíte po klidu, po tom, aby vám naslouchaly vaše děti a měli jste z nich radost?
• Toužíte po vztahu, ve kterém budete moct být sami sebou a který vám bude skutečnou oporou?
• Toužíte po pevném sebevědomí a žití celého svého potenciálu?

 

 

Original Astromóda vám pomůže vybrat takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

 

Kniha Original Astromóda je strhující čtení téměř 950 stran doplněných téměř 400 nádhernými barevnými ilustracemi, které převedou hlubokou moudrost této ohromující nauky do praktických rad pro váš šťastný život. Tato kniha vás naučí vidět váš osud jako obraz, který malujete barvami, vzory, materiály a střihy svého oblečení.

 

Co najdete v knize Original Astromóda? Síta, Clara a Maya, tři hlavní hrdinky knihy Original Astromóda®, nacházejí svůj Ideální pocit v Astromóda salónu©, hvězdách, módě a lásce. Nečekaně osamocená Síta se stane šéfkou Astromóda salónu©, projektu svých přítelkyň. Nechaly ji na pospas klientům, modelům a dodavatelům. Vyráží totiž každá na jiný konec planety za svými vyvolenými. Cesta za láskou Clary i Mayi se brzy stane „love story dobrodružstvím“, za něž by se nemusel stydět ani Indiana Jones, a pořádně se protáhne.

 

 

 

 

Tento báječný román graduje překvapivými momenty, kdy čtenář, hlazený módou, jen otevírá ústa, aby je na další stránce otevřel ještě víc. Jména světových návrhářů, jejich osudy a modely jsou zde unikátně provázány s osudy tří hrdinek, jejich milenců, přátel i nepřátel na třech kontinentech – v Asii, Evropě a Jižní Americe. Atmosféra různých zemí i rovin vědomí a karmy hrdinek je fascinujícím zážitkem.

 

Objednejte si knihu, co vám změní život. 7. prosince vám ji zašleme.

 

Original Astromóda osloví milovníky astrologie a módy, ale také ty, co hledají sami sebe. Objevte porozumění smyslu života a cestu, jak svůj osud proměnit k obrazu osobních představ. Užijte si víc módy, cestování, lásky a humoru.

 

 

„Už vím, že když potřebuji, aby mi syn naslouchal, masíruji mu chodidla. Ještě musím zkusit ty správné ponožky.“

Maruška

 

„Bylo tolik věcí, co mě dokázalo vytočit. Proč mi nikdo dřív neřekl, že k uvolnění přetlaků v mém horoskopu stačí nosit volné rukávy a sundat hodinky! To je úleva.“

Filip

 

„Od té doby, co dcera díky Original Astromódě nosí ten šedý pásek, zvládá domácí učení sama a s přehledem.“

Tereza

 

„Často jsem se odměňovala jídlem. Teď, když chci chvíli klidu, zabalím se do ovčí deky, užívám si, jak čaj hladí mé hrdlo zevnitř a paprsky měsíce konejší mou Lunu na krku zvenku. Original Astromóda je prostě boží.“

Štěpánka

 

 

Staňte se tvůrci svého úspěšného života skrze to, co si oblékáte. Převedte unikátní know-how Astromody i do svého osudu, nechte své oblečení umocnit své silné stránky a zharmonizovat a léčit oblasti životních krizí a růstu.
Objednejte do Mikuláše a získejte jako bonus osobní astromódní rozbor dle Vašeho data narození s doporučením pro Váš úspěch v roce 2021.

OBJEDNEJTE ZDE.

 

 

 

Podělte se o své sny a touhy. Kupte dva výtisky knihy Original Astromóda a dopřejte i svým blízkým lázně pro jejich osud a to ještě procedurou, která je tak zábavná a zvládne ji naprosto kdokoliv.
Objednáte-li do Mikuláše, získáte navíc pro majitele každého z výtisků osobní astromódní rozbor dle data narození s doporučením pro úspěch v roce 2021.

OBJEDNEJTE ZDE.

 

 

 

Rozjeďte to naplno. Kupte rovnou tři výtisky knihy Original Astromóda, ať se v novém roce můžou blejsknout všichni!
Objednáte-li do Mikuláše, získáte navíc pro majitele každého z výtisků osobní astromódní rozbor dle data narození s doporučením pro Váš úspěch v roce 2021.

OBJEDNEJTE ZDE.

 

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top