Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

NEMUSÍŠ PĚŠKY

KARTA VŮZ

 

Jednou jsme v poli na dálnici mezi Milánem a Janovem nemohli chytit stopa ani večer, ani ráno. Zabalili jsme to a trmáceli jsme se k malé polňačce, jež v dáli na obzoru měla přípojku k dálnici. „Tam nestopujte, tam jezdí jedno auto denně,“ odrazoval nás z naší cesty dobromyslný zemědělec pracující na poli.

 

„Jedno auto je přesně to, co potřebujeme, siňore.“ Z polňačky v beznadějné liduprázdné díře, varování, že zde jezdí jedno auto denně, zažili jsme nejparádnější cestu do Francie, a to jsme na polňačce stopovali deset, maximálně patnáct minut, než „naše jedno auto“ přijelo, zatímco předtím jsme marně patnáct hodin mávali na tisíce aut valících se po dálnici.

 

Naše dálniční marnost je jako karta Vůz otočená vzhůru nohama, kdy nás varuje, že příliš nasloucháte druhým, přizpůsobujete se většině, nevynakládáte dostatek vůle a síly na podřízení si proudu řeky života, nebo prostě, že jste na špatné cestě. A tak jsme vyrazili na cestu jinou, byť na pohled o moc horší a lidmi důrazně nedoporučenou, a tím jsme kartu Vůz obrátili, aby už více nebyla vzhůru nohama.

 

 

 

Karta nás nabádá: Blíží se bod obratu na životní cestě, což se může projevit jak ve fyzické situaci, tak jako vnitřní pobídnutí ke změně a pohybu vpřed.

 

 

Zdraví: Pozor na úrazy, myslete na rovnováhu mezi pohybem a odpočinkem!

 

 

Záporem karty: Dosud pevně nedržíte otěže svého vozu, svého rozhodnutí. Je nutné udržet tempo a směr, který jste si vytýčili.

 

 

Vnitřní osobní růst: Využijte aktivit, pohybu, flexibility k rozšíření znalostí, k přijímání nových zkušeností.  Dobré období pro cestování, pohyb jako takový. Buďte ale bdělý, nenechejte se strhnout událostmi.

 

 

Rada: Odpovězte si na otázku, jaké změny očekáváte? A jaké změny byste rádi očekávali?

 

 

„Kde je vůle, tam je i cesta. Jestli cítíš, že je to to pravé, tak to zvládneš.“ GJ

 

 

Další informace ke kartě VŮZ se dozvíte v knize ASTRÁLNÍ ARKÁNA TAROT.

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top