Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

NEJSILNĚJŠÍ TY

RADOSTNÁ ENERGIE

 

Fyzická síla u netrénovaných lidí může pravidelným cvičením, vhodnou stravou a potravinovými doplňky narůstat. Doporučuji takovéto znásobení síly každému, kdo má problém v prosazování myšlenek, rozhodnutí, činů, emocí a slov do hmotného světa.

 

 

Rčení „ve zdravém (a silném) těle zdravý duch (a sebevědomí)“ je poselstvím karty Síla ve sféře Astrální Arkány, protože když se obstojně zdravý člověk rozhodne pravidelně trénovat, do roka a do dne dokáže přeplavat jezero, uběhnout maraton nebo vylézt na Everest, což úplně změní jeho vnímání síly, sebevědomí, že když se pro něco rozhodne, tak to dokáže.

 

 

 

Karta nás nabádá: Ve zdravém a silném těle sídlí zdravý duch a sebevědomí.

 

 

Zdraví: Pozor na potíže se žlučníkem, se zažíváním, krevním tlakem a štítnou žlázou.

 

 

Záporem karty: Lámání věcí na sílu, řešení věcí hlavou proti zdi.

 

 

Vnitřní osobní růst: Nejduchovnější projevy síly jsou psychická síla (odolnost), síla vůle, síla myšlenky (ideologie), síla víry a síla lásky.        

                                 

 

Rada: Každému, kdo má problém v prosazování svých myšlenek, rozhodnutí, činů, emocí a slov do hmotného světa, doporučuji znásobit fyzickou sílu.

 

 

Proč? Protože se člověku úplně změní jeho vnímání sebe sama na poli vnitřní síly a sebevědomí.  O vítězství často rozhodne nikoliv síla fyzická, nýbrž síla psychická. Tedy „síla ducha“. Tato vnitřní síla je magická a determinuje, kdo skutečně jsme.

 

Řekni si sám: „Vím, že to dokážu.“ Víc do hloubky. Nahlas. Pokud to nedokážeš slyšet sám, jak budeš schopen to ukázat v činu světu. Musíš neuposlechnout toho, kdo ti říkal, že to nedokážeš.

 

 

 „Sebedůvěra přichází s pozitivními zkušenostmi. Pozitivní zkušenosti přichází s konáním. A to zase s překonáváním strachu.

Strach se překonává odvahou nebo nutností nebo bláznivostí nebo s pomocí.“ GJ

 

 

Více informací se dočtete v knize ASTRÁLNÍ ARKÁNA TAROT.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top