Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

NEGATIVNÍ VZORCE MANTER MYŠLENEK


DŮVĚRA VE SVŮJ TALENT SRDCE

 

„Květnovým Pražským duchovním festivalem začínáme druhý rok, v němž nám ctihodný Jára dal možnost vystupovat před širokou veřejností, takže dobře vím, jak si s hlasem dokáže pohrát nervozita, tréma, zodpovědnost. Proč se hlas na pódiu rozechvěje, i když včera doma zněl krásně? Protože na pódiu o něco jde, protože je to důležité, a vše, co je podstatné, souvisí s karmou a osudem.

 

Již jsme si řekli, jak svými myšlenkami, emocemi a každodenně se opakujícími slovy jako kouzelnými mantrami „Andžuna stromu splněných přání“ ovlivňujeme proudění energie v čakrách, těle, a nakonec i životě.

 

Teď si představme rande, pódium, zkoušku, poradu, na které strašně moc záleží, karma zatlačí do našich rezerv a my nestíháme, vše se rozechvěje a na povrch se vyplaví negativní vzorce Manter Myšlenek, tedy ta slova, fráze, myšlenky a emoce, jež v nás a našem životě kolují nejčastěji.

 

Často se jedná o negativní vzorce Manter Myšlenek, jež rozvibrovávají strach, smutek, žárlivost, závist, zlobu, čímž nás spoutávají od pozitivních vibrací, blokují proudění energie, zadržují energii v čakrách a my se necítíme ve formě, a protože nejsme sami sebou, prohrajeme v závodě, na rande, na pódiu, zkoušce, poradě, možnost mít v životě to, co si přejeme sami v sobě, v Mantrách Myšlenek.

 

Ctihodný Jára mě naučil vše, co vám dnes předávám, ale vedle své nauky nás, kteří vás na Duchovních festivalech učíme, naučil, jak tyto negativní vzorce Manter Myšlenek přeprogramovat tak, abychom byli sami sebou, na pódiu i v jakékoliv životní situaci měli své čakry jako oporu, na kterou se můžeme spolehnout, a tuto jeho vzácnou nauku vám nyní předávám. Tak třeba strach, jenž jsem pociťovala před svým prvním vystoupením na pódiu Duchovního festivalu rozptýlil větou:

 

‚Šabda Arto, ty se nebojíš posluchačů nebo pódia, strach, který cítíš, sis vytvořila sama, to znamená, že se bojíš sama sebe. Víš, během dětství, dospívání i dospělosti často čelíme tlakům ze strachů, bojíme se porážky, selhání, odmítnutí, kritiky, posměchu a někdy dokonce máme strach uspět, zvítězit, avšak u většiny těchto strachů se bojíme sami sebe a svého života.

 

Bohužel strachy a dlouhotrvající napětí se v těle ukládají jako vzorce, programy, a ty v nás vyvolávají tytéž reakce i poté, co se s nimi rozhodneme skoncovat.‘ Ukážu vám během příprav na První Duchovní festival (leden 2000, Zlín), jak s těmito programy a negativními vzorci skoncovat, ale první krok již máme za sebou, a to uvědomění.

‚Nebojím se pódia, lidí, bojím se sama sebe a svého života, protože nemám důvěru ve svůj Talent srdce.‘“

Nejde jen o čistý hlas a sebevědomé řečnictví. Jestliže se nerovnováha energie v krku (5. čakře) stane dlouhodobou záležitostí, mění se tato část těle  v bažinu nebo vyschlou poušť energie, což se dříve či později projeví fyzickou nemocí.

 

Než se pustíme do dalších souvislostí Manter Myšlenek, čaker, těla a osudu, shrnu pojem mantra: Mantry, opakované modlitby, jsou známé a používané v každém náboženství. Často se v nich objevuje jméno Boha, kterého uctíváme a prosíme. Síla manter je tím silnější, čím častěji se opakuje a nejsilněji mantra funguje, když nám samovolně běhá hlavou jako refrén ohrané písničky.

 

Text je z knihy TALENT SRDCE, kapitola Mantra Myšlenek II.

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top