Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

NA VLNĚ TAROTU

JAK PRONIKNOUT DO JEHO TAJEMSTVÍ ?

 

TAROT – učí člověka vnímat, kdy je správný čas, kde je správné místo a kdo je vám příznivá osoba. A také, jak se nesprávnému času, místu či osobě vyhnout.

 

 

Každá z karet zastupuje jednu část existence. Kdykoliv mícháme balíček karet, držíme v rukou vesmír, časoprostor, všechny bytosti. A když pak kartu vyložíme, koukáme na NEJAKTUÁLNĚJŠÍ POSELSTVÍ VESMÍRU, které má pro tento přítomný okamžik v našem vědomí největší důležitost, nejsilnější vibraci.

 

 

Tarot Stromu života – PoeTree Tarot – vznikl pro mé duchovní studenty. Aby jim pomohl číst v podvědomí, opracovávat a vést tantrickou energii až ke spojení s Bohem. (Guru NagaJahra)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

První sada 22 karet nese název Astrální Arkána Tarot a zabývá se viditelnými situacemi každodenního běžného života… tedy zónou střetu a výměn citů, myšlenek, vůle, slov, a činů s jinými lidmi.

 

 

ASTRÁLNÍ – astrální svět, astrální tělo souvisí s: vůlí, energií, vásanami a vásanickými trny a háčky, tzv. astrálními červy, výmluvami, proč něco nejde, nemocemi a energetickými pozitivními či negativními vlivy druhých na náš život, úspěch a osobnost. Astrální je to, co dělí myšlenku od skutečného činu.

 

 

ARKÁNA – se překládá jako tajemství.

 

O/XXII    BLÁZEN – POUTNÍK

 

Karta nás nabádá: Je na čase se uvolnit a dovolit si, co si zakazujeme. Dejte však pozor, aby se vaše uvolnění nezměnilo v útěk před realitou.

 

 

Zdraví:  Na místě jsou nyní neobvyklé a alternativní přístupy a prostředky léčby, proto máte-li potíže, je dobré využít i rady, které se vám mohou zdát „bláznivé“.

 

 

Záporem této karty: je nezodpovědnost, nezralost, zbytečný risk…

 

 

Vnitřní osobní růst: Je to čas návratů ke starým pravdám minulosti, kdy jsme jako děti s důvěrou objevovali svět, věřili pohádkám a s úžasem sledovali, jak vše má smysl…

 

 

Rada: Udělejte dnes, co byste nikdy neudělali. Zapomeňte na vnitřní zábrany, ale i omezení okolí. Překvapte sami sebe. Pocítíte bezdůvodnou radost. Nestaňte se však poblázněnou loutkou, kdy každý pohyb řídí neviditelná ruka reklam a společnosti. 

 

 

„Projdi svůj sad mysli a zbav se starých vzpomínek, tváří… zruš staré sliby, plány, ocenění… Vše, co je před 7 a více lety, ti už vůbec nepatří. Zítra ti přestane patřit i tentýž den před 7 lety.“ GJ

 

 

Více informací ke kartě Blázen se dočtete v knize Astrální Arkána Tarot.   

 

 

               

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top