Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

MINULOST OPOUŠTÍ

SMRT

 

V době, kdy vznikl tarot, smrt pro lidi nebyla konečná, nýbrž přestup k životu po životě, k pekelnému zatracení, očistci, k nebeskému spasení nebo k dalšímu z řetězce vtělení. Dnes, kdy stále více lidí věří, že život je jen jeden a lidé dokonce přestávají toužit po dětech (zachování jejich DNA), může karta Smrt působit depresivněji než v dobách, kdy lidé bez výhrad věřili, že když Ježíš řekl tři dny mrtvému „Lazare, vstaň“, pak tento Lazar oživl a vstal; respektive když věřili v jinou, lepší, delší formu života, než je ta v našem současném těle.

 

 

Naštěstí, jak naznačuje hlavní afirmace karty Smrt v Astrální Arkáně Minulost opouští, karta Smrt v moderních výkladech jen zcela výjimečně znamená „exitus“, tedy konečnou fyzického těla. Spíše jde o konec různých projektů, vztahů a etap v trampotách našeho nadále pokračujícího žití.

 

 

 

Karta nás nabádá: Připrav se na změnu, transformaci, možný konec různých projektů, vztahů a etap. Co v tvém životě končí?

 

 

Zdraví: Možný menší chirurgický zákrok, který napomůže k rychlejší regeneraci a vzpružení zdravotního stavu. Zákrok nemusí být fyzický.

 

 

Záporem karty: Jsou obavy, strach, lpění, chtění, udržování něčeho, co už „ nežije“.

 

 

Vnitřní osobní růst: Čím rychleji se pohnete skrze konec, změnu či „smrt“ …. a čím dříve ( poté, co ztratíte vše) vstanete z kolenou a přestanete se otáčet jako paní Lotová… tím dříve projdete transformací na nový stupeň existence… žití… či bytí a umožníte tak, aby se zrodilo něco nového.

 

 

Rada: Jediná skutečná obrana před důsledky karty Smrt je na ničem nelpět!

 

 

 

„Chtějte to, co neumírá. Kde jsou ty okamžiky, co byly kdysi důležité?

Kam zmizí ty okamžiky, ti lidé, co jsou dnes tak důležití?

Pokud budete žít stále stejně, budete mít stejné intuiční kanály a stejný osud.“  GJ

 

 

 

Více informací o kartě Smrt a ostatních kartách Astrální arkány se dozvíte v knize Astrální Arkána tarot.

 

 

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top