Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

MILENCI

SÍLA LÁSKY

 

Jak ve vás vzniká láska? Vzpomenete si, jak vzniklo vaše zamilování? Většina lidí odpoví, že láska přišla s někým, tedy v jiné osobě. Proto tolik tarotových výkladů lemují otázky typu: „Kdy se znovu zamiluji? Miluje mě? Potkám svou vesmírnou druhou polovinu?“

 

 

Karta Milenci takovéto otázky o lásce a vášni zodpovídá. Ale stejně jako kořeny lásky i hlubina karty Milenci jde až do samotné podstaty lásky. Tedy čím více je ve vás lásky, tím více je ve vás Boha. V tantrickém tarotu překvapí, že zde na kartě VI Milenci vidíme mnišku.

 

 

Při buddhistické ceremonii  – na rozdíl od mnichů mužů – nemohla vstoupit dovnitř thajského buddhistického chrámu a tak sošku Buddhy, oltář i ceremonii prožívala na prahu dveří. Když jsem na jaře 1998 tuto scénu viděl, nejvíc mě dojala láska, s jakou se i na dálku dokázala mniška se sochou Buddhy a ceremonií propojit. Láska, která zurčela z její tváře, pohybu, dechu i aury tak, že mě napadlo, že se mniška stala personifikací lásky samotné.

 

 

Karta Milenci nás nabádá:   Uvědom si, s kým nebo s čím sdílíš svůj život? Když se člověk zamiluje, často miluje více svou vlastní iluzi než reálnost skutečného člověka. Pokud láska bolí, pak je to vždy pudová závislost. Čistá láska bolet nemůže. I kdyby se dělo cokoliv, vždycky bude jen hřát.

 

 

Zdraví:  Nabízejí se vám nové směry pomoci, využijte je bez nějakých pochyb.

 

 

Záporem karty: Nerozhodnost, přešlapování na místě.

 

 

Vnitřní osobní růst: Skrze Venuši (v horoskopu) a vztahy se poznáváme a objevujeme. Předmět naší lásky – člověk, věc, myšlenka – je zrcadlem naší duše. To, co v životě považujeme za krásné – předmět naší lásky – je reflexí toho, co je v nás nejkrásnější a nejcennější.

 

 

Rada: Představte si nádherný květ růže na své hrudi. S výdechem jej nechejte rozkvést a rozvonět… S nádechem jeho vůni vtáhněte do sebe…

 

 

 

Více informací ke kartě Milenci se dočtete v knize ASTRÁLNÍ ARKÁNA TAROT.

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top