Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

MANTRY MYŠLENEK

CESTA TALENTU SRDCE

 

K uvolnění cesty pro Talent srdce projděte postupně všech sedm energetických mlýnů a seřiďte jim lopatky. Svou pozornost přesuňte vždy do míst, kde sídlí daná čakra – od první po sedmou. Nalaďte se na její význam, symbol, živel.

 

 

 

A pak si několikrát přečtěte levý sloupeček pěti nejčastějších virů dané čakry. Vnímejte, který s vámi nejvíc rezonuje, který se vás dotýká. Pak několika mohutnými dechy vydechněte všechny negativní Mantry myšlenek dané čakry. S díky odevzdejte viry příslušnému živlu – ten je ruší nebo odnáší do nekonečna.

 

 

 

Pak si začněte pořád dokola opakovat příslušný pravý sloupeček. Až budete cítit, že jste novými Mantrami myšlenek naplněni, tak se ještě chvíli soustřeďte vždy na pozitivní mantru, která je přesně u té, jež s vámi před tím rezonovala. Je třeba neopakovat jen slova, ale cítit je, říkat je srdcem, s prožitkem, s vědomím.

 

 

Až si takto projdete všech sedm duchovních center, zaposlouchejte se do svého nitra. Jakými mantrami žije? U toho si jen užívejte prostor, který jste novými Mantrami myšlenek uvolnili podél páteře a v celém těle.

 

 

 

Nakonec několikrát zopakuj za každou čakru nejsilnější pozitivní mantru, tu, která tě nejvíc baví. A vnímej, jak ti energie stoupá spolu s novými pocity tělem od první po sedmou čakru. Osvobodil jsi tím Talent srdce, tvou jedinečnost.

 

 

 

 

 Mantry myšlenek jednotlivých čaker najdete v knize TALENT SRDCE, strana 88.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top