Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

MAGICKÝ UTĚK?

METAFYZICKÁ MŘÍŽ

 

Už je tomu týden, co korejský Houdini pláchnul. Zatímco já hledám metafyzické stopy po tom, jak to dokázal, média spekulují o tom, že ho pustil některý z bachařů. Nezdá se mi to pravděpodobné. Houdini moc peněz neměl, jestli vůbec nějaké. Spousta chlapů je na něj naštvaná, že jim dluží. Nic velkého, pár stovek tam, pár tisícovek támhle. Prostě na to neměl, aby jakýkoliv bachař cokoliv riskoval. Daleko zajímavější se mi zdá informace o tom, že se v jeho věcech našly google mapy našeho areálu a nespočet GPS údajů.

 

 

Zmínil jsem, že jsem vyloučil siddhi první čakry, protože nikde nebyly zohnuté či vypálené mříže. Hledání stop po užití siddhi čakry třetí je daleko detailnější, protože siddhi čakry Manipúry umožňuje transformovat a rozpouštět elementy. Tedy něco, co jsme si jinou technikou sotva naznačili v Bhava rituálu. Třetí čakra leží zhruba 2,5 centimetru pod pupkem, v hloubce, kdy je blíže páteři než povrchu břicha, a je spojena s ohnivě červeným trojúhelníkem a mantrou Ram. Když ji budete posilovat, kromě koncentrace a opakování slova – mantry Ram, rytmicky s nádechy nebo výdechy stahujte břicho.

 

(V našich Metafyzických mřížích používáme starý systém čaker z textů jako Sat-Chakra-Nirupana. Dáváte-li přednost novějším systémům, u nichž je třetí čakra na plexu solaru, praktikujte podle nich).

 

 

 

Utekl Houdini s pomocí bachaře, a nebo za pomoci elementu ohně třetí čakry, kterým transformoval mříže v průstupnou substanci? To už se zřejmě nikdy nedozvíme, protože většina chlapů je přesvědčená, že pár hodin po útěku odplul do jiné země.

 

 

Chlapi jsou stále víc nerudní. Chybí jim jejich manželky, milenky, děti a přátelé, které už skoro měsíc nepustili na návštěvu.

 

 

Nový ředitel přichází s nabídkou: „V neděli dovolím návštěvy, pokud:

 

1) se při ranních a večerních počítáních budete řadit podle národností (což znamená jako na olympiádě, Australani na začátku, Zimbabwan na konci)

 

2) když odevzdáte své nože, kuchyňské i jiné.“

 

 

Nožů je tu nespočet, od malých až po mačety. Není to dávno, co tu jeden kluk běhal s nůžkami na stříhání kuřat či krocanů v hlavě, protože neprojevil úctu staršímu muži. V Koreji je tradiční, že starší, byť o pár let, může potrestat (zfackovat, a tak) mladšího, jestliže neprojeví dostatek úcty…

 

 

 

Pokračování tohoto příběhu se dočtete v knize METAFYZICKÉ MŘÍŽE.

 

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top