Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

LÁSKA BAREV

MODRÁ, BLUE, BLAU, BLEU, BLU, AZUL…

 

Nekonečné možnosti kombinací barev nejlépe reprezentují malíři. Yves Klein, známý fotografií z okna padajícího těla, která v době prvních družic a raket vyšla v novinách pod titulky „Člověk se dostává do vesmíru“, nebyl spokojen s modrou barvou. Modrá, v tradiční astrologii spojovaná s planetou Jupiter a se znamením Střelce byla oříškem malíře odjakživa.

 

Byla velmi vzácná, a tak v renesančním umění byly hodně dlouho modré šaty vyhrazeny pouze Panence Marii. Teprve Tizian se rozjel a zlatem vyvažovaný lapis lazuli, který mu benátští kupci vozili až z území dnešního Afganistánu, drtil i pro oděvy jiných postav na plátnech a freskách. Co stačilo Tizianovi, ovšem nebylo dost dobré extravagantnímu francouzskému umělci Yves Kleinovi:

 

Modrá na obrazech nedosahuje krásy modré v přírodě.“ stěžoval si v roce 1959 známému chemikovi, aby následně vytvořili nejkrásnější modrou, jakou kdy člověk namíchal.

 

International Klein Blue (IKB), jak se nová modrá jmenuje, ovládla přehlídku kolekce jaro/léto 2017 značky Celine, jež se sice specializuje na kabelky, ale modrou ojínila vše, včetně šatů modelek. Téma kabelek v Astromódě® je zásadní obzvláště pro znamení, s nimiž je kabelka v doteku. Astromódní návrhy by měli tento aspekt vždy umět zužitkovat k harmonizaci negativních aspektů horoskopu narození a k zesilování účinků pozitivních konstelací vhodným tvarem, barvou, velikostí, materiálem kabelky a také hledáním správné délky popruhu přes rameno, protože to určí, která znamení kabelka během nošení propojí.

 

 

Jaká kabelka sluší přímo vám se dozvíte v knize ORIGINAL ASTROMÓDA.

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top