Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

KARTY, NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA

TAROTOVÁ VĚŠŤBA JE JAKO PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Prozradí vám, ve které oblasti vašeho života bude svítit sluníčko a kde se schyluje k bouřce. Je jedině na vás, jak tuto informaci využijete. Jakmile ve výkladu padne negativní (obrácená) poloha karty, nezoufejte! Hledejte, jak se za daných podmínek zachovat. Vyčkat, až se bouřka přežene? Vzít si pořádný deštník a vyrazit i tak?

Předpovědi počasí často nevychází na sto procent. I tarotové výklady mají jisté procento měnitelnosti. To závisí na vašem přístupu k životu. A tedy i k výkladu. Obzvláště to platí u balíčku tarotových karet, který jejich autor nazývá Astrální Arkána.

ASTRÁLNÍ SVĚT JE MOSTEM MEZI DUCHOVNÍ PODSTATOU VĚCÍ A JEJICH HMOTNOU FORMOU

Astrální Arkána (arkána znamená tajemství) odhaluje události ještě před jejich zhmotněním. Tedy ve chvíli, kdy ještě máte tu moc je ovlivnit či měnit. Dává odpovědi na otázky typu: „Jak naplnit mé vize do hmotného světa?“ „Jak změnit vnitřní nastavení tak, aby vítr odfoukl mračna a bouřku proměnil v pár kapek?“

Pokud jste slabé povahy a hrozící déšť vás demotivuje, neptejte se na budoucnost. Ale přímo na to, jaký přístup v dané situaci zvolit. Astrální Arkána se tak stane skvělým pomocníkem, jak naplňovat své sny. A také urychlovačem vašeho vnitřního růstu, neboť vás bezpečně provede labyrintem vašich pocitů.

 

SÁM AUTOR ASTRÁLNÍ ARKÁNY V PRŮVODCI K TAROTOVÝM KARTÁM:

„Pokud se s Astrální Arkánou spřátelíte, pochopíte, že vám radí jako vaše osobní Sibyla. Vaše přítelkyně. Nic vám nepřikazuje a bude za vámi stát, i když věci uděláte jinak.“

Tip jedna – Rituál každého dne

„Každý den si vytáhněte kartu; symbolizuje to, co budete prožívat tento den. Jednak je to předpověď, věštba, kdy víte, na co se soustředit, na co se spolehnout, na co si dát pozor, kdy vaše podvědomí ukazuje, jakým způsobem se energie mája-šakti bude manifestovat právě dnes. Jednoduše, co den přinese. A další důležitý přínos tohoto vytažení jedné ranní karty je každodenní výuka v praxi.                                                                                                    

Vy už víte, která karta se bude promítat do vašeho dne, a můžete tak sledovat jednu z mnoha jejích manifestací v životě člověka. Je to velmi vzácný tarotový kurz. Výborné je mít deník a tyto projevy si, klidně krátce, zapisovat. Po půl roce, roce takovéto praxe, tedy po 385 či 183 vytaženích ranní karty, se vám tarot začne otevírat v mnoha podobách a vaše tarotová iniciace získá hloubku.“

(Průvodce k balíčku tarotových karet Astrální Arkána str. 8)

 

V příštím díle našeho tarotového minikursu se podíváme detailněji právě na výklady obrácených karet. A můžete se těšit na typy, jak kartu – svůj osud otočit tím správným směrem.

Krásné dny plné sebepoznání, třeba právě skrze zrcadlo tarotu, Vám přeje Nechbet.

Zasvěcovací knihu Astrální Arkána včetně balíčku karet si můžete výhodně objednat zde: Astrální Arkána

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top