Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

KARTA VELEKNĚŽKA

CESTA MYSTIKŮ

 

V běžné tarotové praxi patří Velekněžka k nejpozitivnějším kartám. Klasici magického a tantrického (ve formě sexuální magie) tarotu – A. Crowley a další – jí přisoudili astrologické těleso Měsíc.

 

Karta nás rovněž nabádá: „Neztraťte se v pouhých iluzích a klamných představách. Nevyčerpávejte se očekáváním a planými nadějemi.“

 

Zdraví: Možné potíže se ženskými orgány, nejspíše ještě skryté, začínající. U mužů se jedná o potíže s rovnováhou ženské a mužské energie.

 

Záporem karty:  Neprojevené, skrývané tajemství a určitá nedostupnost, vzbuzující chlad. Ten nepříznivě ovlivňuje především 2. čakru, tedy ženské orgány.

 

Vnitřní osobní růst: Naslouchejte svému nitru, své duši. Hrajte si hru na předvídání, zkoušejte telepatii, hádejte sportku…

 

Rada: Spoléhejte v každodenních maličkostech na svou intuici. Přesvědčujte se, že volba byla správná, pracujte na své intuici, na svých pocitech a tušeních. Sledujte své sny i denní snění.

 

 

„Ve škole života si musíš dávat pozor na detaily, malá neviditelná znamení! Nikoliv na kulisy, neony a reflektory,

které nic neříkají.“      Guru NagaJahRA

 

 

Fotografie na kartě Velekněžka je z června 1999. Pochází z městečka Puškar, obklopeného pouští, v indickém státě Radžastán. Na dvou stranách poutního městečka jsou dva příkré kopce a na jejich vrcholech jsou romantické svatyně. Na schodech jednoho kopce, těsně před dosažením chrámu, jsem vyfotil indickou ženu v tradičním sárí, která již dosáhla Snů čarodějky.

 

 

Další informace k této kartě se dočtete

 

v knize ASTRÁLNÍ ARKÁNA Tarot.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top