Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

KARTA SVĚT Už jedeš

Článek z knihy : Stigmata Karmy

AUTOSTOP JE NEJLEPŠÍ TRENAŽÉR POZITIVNÍHO MYŠLENÍ

Na záchytném parkovišti se stopovat nesmí, takže opouštím dálnici dřív, než mě seberou policajti. Končím na cestě, po které kromě traktorů lokálních farmářů nic nejezdí. Tady zkysnu navěky. Aby se tak nestalo, ladím své vědomí k bytostem, které by mi pomohly.

Vypínám své myšlenky, přání a emoce a snažím se, aby mým tělem proudily jenom pozitivní vibrace. Už se mi mnohokrát v praxi prokázalo, že touto technikou, kterou mám z Brunovy podzemní katedrály, si do života zázračně přivoláte lepší lidi včetně těch, kteří vám mohou pomoct.

Víra, že lidi spojuje podobně jako telefony, rádia, televize, vysílačky nějaká vlna, vibrace, je základem této techniky. Rovněž v ní platí rčení: “Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.“

Propojujeme se s lidmi, kteří jsou v daný okamžik naladěni stejně jako my.

Vím, že zůstanu-li rozmrzelý vizí, že mi tu zastaví maximálně traktor, který mě odveze na svůj statek, pak moje vědomí přitáhne traktoristu.

Když se budu bát, že stopnu nebezpečného šílence, pak anténa mého vědomí, ať už spojení mezi lidmi funguje na bázi fyzikální, podprahové nebo telepatické, začne přivolávat do pustiny všechny psychopaty v okolí.

O to samozřejmě nemám zájem, takže si představuji sympaťáka, skvělého řidiče s rychlým autem, který mě subito a bezpečně dopraví za Gabriellou, která tam už bude každou chvíli. A protože náš sraz je až za Bolognou, potřebuju řidiče, který jede směr Firenze.

A tak sedím na polní cestě, s utkvělou, pro ostříleného stopaře až fantasmagorickou představou, protože o takový stop je často nouze i na dálnici.

Během vysílání signálu vědomí není pro pochybnosti místo, stejně jako je nutné eliminovat své emoce, myšlenky, názory, protože úspěšné napojení na druhého člověka je založené na vyladění se na jeho frekvenci. Vlastně se jedná o protipól hypnózy, v níž vůle hypnotizéra sugescí ovlivňuje vůli a vědomí druhého.

Autostop je nejlepší trenažér pozitivního myšlení.

Z  Udine do Říma můžete klidně stopovat několik dní. Nebo několik hodin. Rozdíl je jen a jen ve vaší mysli.

(Karta Svět – Už jedeš,  Stigmata Karmy str. 659-660)

Objednat si knihu můžete zde: Stigmata Karmy

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top