Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

KARTA SÍLA

NEJSILNĚJŠÍ TY

Fyzická síla u netrénovaných lidí může pravidelným cvičením, vhodnou stravou a potravinovými doplňky nesmírně narůstat. Obzvláště u mladých lidí toto zmnohonásobení fyzické síly a svalů těla je jen záležitostí vůle a vytrvalosti. Takovéto znásobení síly doporučuji i každému, kdo má problém v prosazování svých myšlenek, rozhodnutí, činů, emocí a slov do hmotného světa. Rčení „ve zdravém a silném těle – zdravý duch a sebevědomí“ je poselstvím karty Síla ve sféře Astrální Arkány.

Když se „obstojně zdravý“ člověk rozhodne pravidelně trénovat, do roka a do dne dokáže přeplavat jezero, uběhnout maraton nebo vylézt na Everest, což úplně změní jeho vnímání sebe sama na poli vnitřní síly. A sebevědomí, že když se pro něco rozhodne, tak to dokáže. Pocit NEJSILNĚJŠÍ TY se pak pozitivně otiskne v činnostech každodenního života. Nicméně profesionální sportovci dokazují, že fyzická síla ve fázi dlouholeté trénovanosti naráží na hranice lidských možností nebo vrozených limitů. Po mnohaletém profesionálním tréninku se i přes obrovské úsilí síla zvětšuje minimálně nebo vůbec.

Takže když se tito „profíci“ sejdou v soutěži, jsou všichni stejně silní a o vítězství rozhodne nikoliv síla fyzická, nýbrž síla psychická. Řečeno postaru „síla ducha“. Řečeno sportovní hantýrkou „umění vítězit, zabijácký instinkt, čich na příležitost, tah na branku druhý dech, schopnost vydat se na doraz a nebát se riskovat.“

 

ŽIVOT JAKO POSILOVNA DUŠE

Tato vnitřní síla je magická, záhadná, protože normální člověk se s ní ve viditelné formě setkává ve zcela výjimečných situacích. Když je ohrožen, když jde o všechno nebo když se na hony vzdálí své komfortní zóně. Přitom právě tato magická vnitřní síla je naše Nejsilnější Ty, která determinuje, kdo skutečně jsme.

„Právě proto beru své studenty na Velké poutě do nepohodlných exotických krajin, ke sportovním aktivitám jako je surfing, lezení po skalách nebo Himalájích, do temných jeskyní, na bungge jumpy, k chození po ohni… a čekám pak na moment, kdy mi v plné parádě představí své Nejsilnější JÁ, které determinuje jejich vrozenou vesmírnou autenticitu…“          

 

SÍLA, ENERGIE, CHTÍČ

Co je podstatou záhadné magické vnitřní síly, která nás odliší od ostatních lidí v extrémních situacích a která determinuje naši vesmírnou autenticitu? Sex. Živá energie sexu, kundalini, transformovaná do vnějšího světa. Proto A. Crowley přejmenoval kartu Síla na Chtíč. Věděl, že za veškerou činností lidskou je tatáž podstata. A právě tento chtíč nás pohání životem. V každodenním životě je pohon – síla – energie – chtíč zastřen změtí myšlenek, pocitů, slov a našim automatickým chodem na autopilota. V něm děláme, co děláme bez bdělosti na daný okamžik. A toho využívají druzí ke krádeži. Tato „KRÁDEŽ SÍLY“ funguje stejně, jako když vám někdo z auta vypustí benzín nebo naftu. Ano. Jednorázově je to mrzutost, ale děje-li se tak každodenně, člověka to změní v mrzutého chodce.

Zajímá vás, jak lidé sají z druhých lidí jejich pohon, palivo? A hlavně, co s tím?

Odpovědi naleznete v  knize Astrální Arkána (karta Síla), ze které je tento úryvek.

Objednat knihu si můžete zde: Astrální Arkána

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top