Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Karta KOLO ŠTĚSTÍ & ASTROMÓDA

Článek z knihy: Stigmata karmy

OBLEČTE SI SVŮJ VLASTNÍ HOROSKOP

Astromóda Guru Járy v principu umožňuje obléct si svůj vlastní horoskop, protože následuje tradiční přidělení znamení částem lidského těla od hlavy až po paty.

Originální nauka tedy umožňuje navléct se do vlastního horoskopu a tím pádem do vrozené podstaty naší osobnosti.

Nebo jak by řekli jiní, do karmy svého současného osudu.

Následně cílenými změnami našeho šatníku a stylu oblékání, lze posilovat životní oblasti, domy, v nichž nemáme dostatek energie, příležitostí a štěstí.

Případně zeslabovat průtrže energie během nezvladatelných událostí v domech, v životních oblastech, tak jak jsem to právě udělala v případě starcova přechodu z obřích trenek na slipy.

 

ASTROMÓDNÍ NAKUPOVÁNÍ

Nakupování by mě za normálních okolností bavilo, možná i vzrušovalo. Ale s dědou na krku a s nutností ještě dnes staré šaty zakopat v areálu kláštera Tosho-ji, aby rituál odložení starého osudu fungoval, mě nakupování stresovalo. Únava se vystupňovala ve chvíli, kdy jsem hledala zelenou podprsenku pro svůj dvanáctý dům v Raku.

Málem jsem omdlela z návalu únavy a nové informace, kdy mi došlo, že podle Astromódy Guru Járy mám 4. čakru ve dvanáctém domě.

A to znamená, že v tomto životě vysněného chlapa, ideála, nikdy nezískám!

Abych to vysvětlila.

Podle Astromódy Guru Járy dům a k němu přináležející životní oblast začínající ve znamení Štíra, je zároveň domem vaší první čakry Múladháry.

Z toho vyplývá, že cestování a moudrost vyššího vzdělání dělají dobře první čakře Jonášova bratrance. Jeho devátý dům totiž začíná právě zde.

 

ČERVENÉ SLIPY

Vzájemné propojení hodnot první čakry s hodnotami devátého domu může Jonášův bratranec ovlivnit Astromódou Guru Járy tak, jak jsme to udělali „satanskýma“ červenýma slipama.

Po celý život ale bude muset žít s vědomím, že jeho 1. čakra bude své zázemí a bezpečí hledat v nejistotě dalekých cest.

 

ZNAMENÍ RAKA A LÁSKA

No a podle Astromódy Guru Járy dům a k němu přináležející životní oblast, který začíná ve znamení Raka, je zároveň domem 4. čakry Anaháty, jež se stala synonymem lásky.

V mém horoskopu narození ve znamení Raka začíná dvanáctý dům, jehož životními oblastmi jsou klášter, sny, vězení, nemocnice, drogy, alkoholismus a iluze…

Mno… tak doufám, že zelená podprsenka dokáže vyřešit osudové trauma propojení dokonalého vztahu nejodcizenějšího domu horoskopu s mou čakrou lásky.

 

(Kniha Stigmata Karmy, karta KOLO ŠTĚSTÍ, strana 311)

Objednat  Stigmata karmy

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top