Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

JEN TY MĚNÍŠ ZÍTŘEK

KOLO ŠTĚSTÍ

Kartu Kolo štěstí nelze začít jinak než filozofem Boetiem. Ten žil život mudrce s velkým politickým vlivem, avšak doba byla složitá a politické pnutí pro něj nedopadlo dobře. Boetius, odsouzený k smrti pro velezradu, pak čekal celý rok na popravu, a tak napsal krásné dílo, v němž se ptal bohyně moudrosti, proč ho potkalo takové neštěstí.

 

„Nechápu, na co si stěžuješ Boetie? Vedl jsi šťastný, plný život a teď se kolo štěstěny otočilo, a tak už nejsi nahoře, ale dole.“

 

Zkrátka, když se kolo štěstěny otočí dolů, spadnete a máte tzv. wipe out. A pak… nejenže to bolí, ale návrat nahoru může být těžký a dlouhý, plný trmácení nebo dokonce, jako u popraveného Boetia, nemožný.

 

 

 

Karta nás nabádá: Přeprogramujte hodnoty a zvyky v mantrách myšlenek, které nesete od svých předků a lidí, kteří vás formovali. Změňte své rozhodovací stereotypy, návyky i zónu komfortu.

 

Zdraví: Mohou se vracet staré zdravotní resty, které jste neřešili. Sice zase přejdou, ale posléze se mohou vrátit s daleko větší razantností. Pečujte o své plíce a průdušky, pomohou dechová cvičení.

 

Záporem karty: Nepřizpůsobení se, trvání na starých rytmech, zaleknutí se něčeho. Do života se vám vrací události, osoby, věci, životní zkoušky…

 

Vnitřní osobní růst: Ruleta osudu se stále točí, proto najděte v sobě pevný bod a získejte potřebný nadhled.

 

Rada: V tomto období vám paradoxně může pomoci technika – „dělat pravý opak svého rozhodnutí.“

 

Například – rozhodnete se sníst sladké, ale sníte něco slaného. Rozhodnete se zůstat doma – takže se seberete a půjdete ven… atd. Toto děláte tak dlouho, dokud nezačnete stoupat na kole života vzhůru. Nebo do chvíle, kdy jsou ty nejvíce škodlivé a sebedestruktivní mantry myšlenek nahrazeny novými.

 

 

Máte-li ve výkladu zvýrazněnou kartu Kolo štěstí, přichází bod zlomu, náhlý obrat.

 

 

 

Což je dobrá zpráva pro ty, co už dole jsou. Ale nikoliv pro ty, co jsou nahoře – na vlně „daří se“.

Dá se Kolu štěstí v jeho klesání dolů zabránit? Dá se změnit osud, karma, vzepřít se pádu dolů a držet se navzdory negativnímu otočení Kola štěstí na vlně „daří se“?

 

 

                 Více v knize Astrální Arkána Tarot – výklady, věštby a poutě do podvědomí.   

 

 

   

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top