Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

JAK PRODUCHOVNIT, OMLADIT A UZDRAVIT SVÉ TĚLO?

 

STOJ NA HLAVĚ PŘINÁŠÍ NOVÝ ŽIVOT

 

Jsme jedinými živočichy na této planetě, jež se mohou postavit na hlavu, využijme tedy tohoto privilegia a nechejme obrácenou cirkulaci toků nitra produchovnit, omladit a uzdravit svá těla. Podívejte se na mne, stojím na hlavě jen chvíli a už se cítím nádherně, o tolik lépe než před chvílí, ano, cítí, že už teď mně stoj na hlavě přináší nový život…

 

 

Při slovech „nový život“ vtrhává do místnosti policie, lačná chytit strýce White Lamy při něčem nelegálním. A protože stoj na hlavě na první pohled vypadá divně, tedy nelegálně, hned ho zatýkají: Doktore Pierre Bernarde, přezdívaný Omnipotente, jste zatčen za…

 

 

Policisté ho obstoupili a on pořád stál na hlavě. Policisté automaticky nakláněli hlavy a hleděli zmateně na zatčeného. Když Omnipotent konečně seskočil zpět na nohy, zeptal se: A to mne chcete zavřít za the Art of Reversion? … původně vylekaní lidé se rozesmáli.

 

 

To je jak z grotesky, ha ha! Ale mně už tlačí hlava… řeknu a seskočím zpátky na nohy. Trochu se motám při chůzi, nic víc… hodnotím pro Óm Nadsamce důsledky stoje na hlavě.

 

 

Ha, deset minut! White Lama by se Ti vysmál. Abys stojem na hlavu získal nějaké schopnosti, třeba to, čeho se bála jeho rozvádějící se manželka, tedy zabití na dálku myšlenkou nebo Ježíšovo chození po vodě, nebo vznášení se, nebo schopnost čtení budoucnosti, či dožití se věku dvou set a více let nebo dosáhl Nirvány, musíš v Širšásaně prostát tisíce hodin. Proto White Lama na hlavě stával tři hodiny každý den.

 

 

No a vidíš, nakonec mu to jeho věčné stání na hlavě nebylo k ničemu. Zabili ho, takže umřel mladý!

 

 

Umřel ve Vivekanandově věku, to je skvělá doba na odchod pro duše, které v mládí naplní vše, co měly.

 

 

Kolik to je?

 

 

39 let.

 

 

Asi se dívám kriticky, protože Óm Nadamec pokračuje: Jak říkával můj učitel Guru Anahdán:

Nechápu, kdo lidem namluvil, že smyslem života je zestárnout.

 

 

Nemíním polemizovat o vhodném čase na smrt, jen říkám, že mu ty jeho nekonečné stoje na hlavě nebyly k ničemu.

 

 

Kelly, zázračné schopnosti siddhi získané cvičením, jako je stoj na hlavě, nám umožňují rozhodnout život ve zlomových okamžicích. Právě tyto okamžiky jsou důvodem, proč žijeme, a pokud v nich selžeme, promarníme celý život.

 

 

Guru Anahdán říkal:

Nakonec v životě vždycky všechno dopadá tak, jak chce karma. Výjimkou jsou lidé, kteří si na osud připravili tajnou zbraň, díky níž mohou ve zlomových okamžicích změnit předurčený tok času a událostí. Touto tajnou zbraní mohou být karmické zásluhy, milost boží anebo tantrické siddhy.

 

 

Óm Nadsamče, ty máš snad nakoupíno. Vůbec netuším, kdy a kde, ale musíš mít pěkně v kouli, když ti nedochází, že si protiřečíš. Ten chlap, co stával hodiny na hlavě, umřel mladý, protože si najal nosiče špatného vyznání, a tím zavinil jejich i svou vlastní smrt! Proč teda nezměnil předurčený tok času a událostí a nejel nějak jinam anebo si nenajal hinduisty?!? Kdy jindy než v okamžicích smrti měl použít ty zázračné síly ze stání na hlavě, pokud teda nějaké měl?!

 

 

Óm Nadsamec otevřel ústa, ale nezmohl se na slovo. Ani jsem ho nedorážel další větou. Mé řečnické vítězství bylo jednoznačné.

 

 

Najednou se mi šedé údolí, kterým pochodujeme, zdálo nekonečné, i ty divné řeči, co jsem celé dny musel poslouchat. Obzvlášť potom, co mi lamapa předvedl, jak vypadá duchovno. Pravda je, že se mi rány hojily neuvěřitelně rychle, ale tu jeho kombinaci násilí, sexu a vulgárnosti nezapomenu nikdy.

 

 

Ó nadsamec znovu otevřel ústa a povídá nepřítomně: Jeden starý Thajec, jogín, co v té době studoval v Rišikeši u Šivanandy, mi vyprávěl, že White Lama neumřel na následky bitvy. Hinduisti proti němu nic neměli, válčili s muslimy. A Tak poté, co se uzdravil z bojových zranění, ho propustili. Měli podmínku, že se nevrátí do Indie. White Lama s několika zvířaty své karavany vyrazil do podzimního Tibetu. Podle některých legend tam dorazil. Meditoval a žil v jeskyni den cesty od posvátné hory Kailáš, těšil se duchovnímu vedení opata jednoho z tamních klášterů a zemřel až o 12 let později během potyček tibetských partyzánů s Maovými vojsky. Komunisti ho považovali za jednoho z agentů CIA a po krutých výsleších, v nichž se vyptávali na pašování zbraní a bunkry, ze kterých měli partyzáni útočit na čínské konvoje, ho zastřelili.

 

 

Hustej příběh!

 

 

Pokračování této legendy a další informace k siddhy schopnostem naleznete v knize Casanova Sutra na straně 73.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top