Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

JAK NA NOVÝ ROK… ANEB DOBRÁ RADA NAD ZLATO

VNITŘNÍ KOMPAS

Na pouti cestou i životem se musíš řídit citem. Na začátku každého úseku (ať jde o vztah, zaměstnání nebo třeba nový rok…) musíš dát dost času všemu novému a poslouchat ty okolo… jsou už naladěni na danou energii, ví jak v  tom nejlépe „chodit“. Nechej tu novou situaci přijít k sobě, nechej dané prostředí povyprávět, co se bude dít, sleduj znamení. Letitým nasloucháním svému vnitřnímu kompasu vytrénujete k dokonalosti svou zkušenost. A pak je jen důležité umět z vyslyšeného udělat své vlastní rozhodnutí a být ve správný čas na správném místě.

 

Při putování vlastním životem platí zákony :

1/ Nikdy si nedávat menší cíle! Mozek se nadře na malé cíle stejně jako na velké.

2/ Vytvářejte vysoké rámy svým snům, aby se váš osud mohl „vyšvihnout“.

 

  Ukázka z  Poetrie Laskání Hvězd.

 

HOROSKOP PUTOVÁNÍ

Každý rok má svou vlastní alchymii. Každé místo má svůj magický náboj. Zjistěte si, pod vládou jakého zvířete dle východní astrologie jste narození a navštivte své magické místo.

 

I když náhodou zůstanete doma, nastane mezi Vámi a tímto magickým místem osobní linie- posvátná spojnice.

 

Ukázka: Vepři a jejich magické místo – CHATRES

 

Platónovo učení o duši světa vzkřísil příběh Alchymista, ale dávno předtím tak učinila slavná škola kolem tajemné katedrály v Chatres (postavená v 1194). Tato katedrála je krásná, slavná a bohatá. Chcete být obšťastněni podobnými přednostmi? Pak ale mějte na paměti, že jednou z vašich přirozeností je i odkládání činů a odevzdávání se cizím rozhodnutím.

 

Pastevec v knize Alchymista nebo Vy, každý je přece součástí duše světa. Stačí najít její srdce v sobě. Tak jako sv. Bernard našel učení, které předal svým žákům i škole v Chatres. Nejznámější Bernardovi žáci jsou první Templáři (1116).

 

Drazí Vepři, modrá voda vám udělá dobře, ať v katedrále nebo doma. Tak jako Váš patron voda, musíte i vy hledat sílu k velkým cílům v každodenním omílání skály nehybného stereotypu. Čerpejte ze své minulosti! I před slavnou katedrálou stálo v Chatres mnoho kostelů. Shořely, aby další povstal z popela. Tak i vy vždy znovu vstaňte…

 

Oslovil Vás Horoskop putování? Pak jej najdete v Poetrii Ideální pocit.

 

 LÉTAJÍCÍ KOBEREC

Je skutečně možné, aby na nás mělo naše obydlí takový vliv? Zkuste si odpovědět sami. Zajděte si do galerie, baru, čajovny, kostela, hospody… nejlépe v době, kdy tam nikdo není, aby na vás mohl působit prostor, nikoliv lidi. Ucítíte rozdíl?

Když vstoupíme do nového prostoru (obydlí, kancelář, obchod), začíná ubíhat doba tzv. hotelového období, během níž nám objekt slouží a my zůstáváme tím, čím jsme.

 

(Poznámka: Jaký je časový limit tzv. Hotelového období najdete v Poetrii Osvobození duše.)

 

Žijeme-li v objektu déle než po dobu Hotelového období, stáváme se postupně sluhy střechy nad hlavou. Naopak poutnický či tulácký život přináší svobodu ducha. Je známo, že poutníci duše měli různé doby maximální délky setrvání na jednom místě. Někteří nesměli zůstat na jednom místě ani dvě noci po sobě. Jejich podložka na spaní se jim stala také středem jejich osobního saligramu. Můžete si to zkusit během dovolené. Pořiďte si červenou karimatku a nebo deku a prostírejte ji pod sebe během zájezdu…

 

Cestující obchodníci, které zajímala více hmotná sféra tohoto světa než potulné duchovní, vymysleli způsob, jakým nahradit domácí práh (důležitost prahu hlavních dveří domu viz Poetrie Ideální pocit). Před odchodem z domu dali červenou látku přes práh tak, aby půlka byla uvnitř a půlka venku a když vycházeli na cestu, přešli po tomto Oscarovém červeném koberci a tím si měli s sebou na cestu vzít dobré síly svého domova.

 

Červenou látku (o délce výšky postavy) si pak vzali s sebou na cesty kdykoliv se stěhovali do nebo z nějakého objektu, hotelu. Znovu po ní i se šťastnými vlivy přešli.

 

 

Úryvek je z Poetrie Osvobození duše, kde najdete i další vysvětlení Feng shuej pojmů jako návštěvní doba, přechodné bydliště apod. a povídání o jejich účincích a využití.

 

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top