Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

IDEÁLNÍ POCIT

TAMTAM SRDCE

 

Naslouchej svému dechu. Vánku Tvého života v poušti neznámého Vesmíru kolem. Putuješ již dlouhé roky krajinou a hledáš lásku bez bolesti a strachu. Podívej se na špičku nosu. Zde se poutník setkává s vesmírem. Sleduj každý nádech, kterým do Tebe vstupuje Vesmír. To je druhý úkol poutníka – hlídat si nádechy vstupující branou nosu.

 

 

 

Jen Tvé srdce zná smysl Tvého putování a bez jeho tamtamu není Ideální pocit. Tělo je místem setkávání melodie Tvého srdce a Vesmírem pouště v podobě dechu. Myšlenky jako diář plánují a archivují stará i nová setkání. A co z toho jsi Ty, poutník?

 

 

 

Jsi konferenciér odpovědný za to, aby všechna tato vesmírná setkávání v těle, které spravuješ, naplnila své poslání: Lásku, Radost, Soucit a Pomoc? Většina z vás v této karavaně za štěstím už léta kráčí od fata morgány k vyschlým studnám. Štěstí, které není halucinací, chvilkovým bodem, se dostaví tehdy, kdy dosáhnete Ideálního pocitu.

 

 

 

CO JE PRO TEBE IDEÁLNÍ POCIT?

 

 

Tvá odpověď odhalí pravdu. Žiješ-li marně, bude jím Věčný život. Žiješ-li nenaplněně, bude jím zázraky konající předmět, tvor, zasvěcení, zařízení. Jsi-li vevnitř zraněna budou to hojivé léčitelské síly. Nedokážeš-li jít svou cestou, bude jím Poslední soudce, soud, trest. Dokážeš-li jít svou cestou, ale zradil jsi ji nebo lásku bude jím peklo, zatracení a návykové látky.

 

 

 

Ideální pocit je víc. Nesmí vycházet z vašich minulých marností. Nesmí být reakcí ani protireakcí na to, co už bylo. Co bylo, už zaniklo ve zmaru času. To je poutníkův úkol číslo jedna! Oddělit minulost, očistit přítomnost. A to je třetí úkol poutníka, vdechovat Vesmír do tamtamu srdce a po dobu, co je v těle, hostit její pocity Lásky, Radosti, Soucitu a Pomoci. Tvé tělo nejsi Ty, tělo je „jen“ místo setkávání, oáza v nekonečné poušti Vesmíru.

 

 

A až toto začneš žít, přijde čas na otázku: KDO JSI TY?

 

 

 

Pokračování najdete v POETRII 905 IDEÁLNÍ POCIT na straně 3.

 

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top