Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

HVĚZDA

PŘÍSLIB NADĚJE

 

Karta Hvězda nám vždy dává naději na úspěch. Ne nadarmo byla Hvězda ve starých tarotech (např. Tarot Visconti di Monrone cca 1447) nazývána Hope – Naděje.

 

 Naděje ve smyslu optimismu, inspirace, štěstí, duchovního pokroku, vnější „náhody“ hrají ve váš prospěch.

 

A to proto, že karta Kolo štěstí se obrací vzhůru a vaše spojení s vesmírem je obnoveno. Jste „na vlně“ opět vedeni svou vrozenou autenticitou tam, kde budete mít pocit, že váš život má smysl a karta Vůz vás veze vpřed, abyste vy i váš život expandovali a užívali si krásy sebe, světa i svého života.

 

Z duchovního hlediska Hvězda také znamená uzdravení, regeneraci, obnovu a nesmrtelnost – projektu, vztahu, situačně také těla, ale především nesmrtelnost duše.

 

„Proto jsem do obrazu karty Hvězda vložil fotografii lámy, obcházejícího modlitební mlýnky. Při roztáčení mlýnků se recituje mantra Óm mani padme húm a prosí se o požehnání buddhu soucitu Avalókitéšváru.

 

 Opakování této mantry způsobuje proměnu na různých úrovních našeho bytí. Odstraňuje náchylnost k negativnímu myšlení a ochraňuje před zlými lidmi, neštěstím, nemocemi, špatnými energiemi a dalšími zápornými vlivy.

 

Stejně jak to obrazem, symboly, signaturami dělá skrze zrak karta Hvězda – proto ji doporučuji jako výzdobu v pakua, kde je zapotřebí energii ošetřit, regenerovat, obnovit.

 

Hvězda – stejně jako mantra Óm mani padme húm – chrání před pýchou, závistí, tupou nevědomostí i hněvem a transformuje je v soucit, štědrost, harmonické chování, vytrvalost a vhled.“    

 

 

         Úryvek je z knihy Astrální Arkána.

 

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top