Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

FENG ŠUEJ aneb INTERIÉR, DESIGN, IMAGE VELKÉHO TĚLA II.

Článek z knihy: Talent srdce

CO PROZRADÍ O VAŠEM ŽIVOTĚ DŮM, BYT, ČI POKOJ?

Logicky vychovávanému zápaďákovi se může zdát divné, že by dům, byt, pokoj mohl ovlivňovat jeho život.

Přitom my všichni věříme, že lokace, na které se staví (bydlí), má zásadní vliv na náš praktický život. Už jenom fakt, jestli je to nóbl čtvrť nebo nebezpečné sídliště… Rovněž připouštíme, že zařízení obydlí, kvalita a uspořádání nábytku a předmětů náš život ovlivňuje. V pocitech, zdraví, ve vztazích doma a také v tom, co si o nás říkají návštěvy a lidé, co nás kastují podle adresy nebo sedačky v obýváku.

Existují zaměstnavatelé, kteří si zaměstnance vybírají podle adresy (dobrá čtvrť). Věříme, že naše zdraví i náladu ovlivňuje, zda svítí slunce nebo prší. Věříme, že nás ovlivňují názory druhých lidí. Ale u našeho domova můžeme mít problém s připuštěním si jeho zásadního vlivu na náš život, zdraví, úspěch.

 

ZKUSTE NAVŠTÍVIT NĚKOLIK RŮZNÝCH ZNÁMÝCH

Nebo si na takové návštěvy vzpomeňte. Cítili jste se u všech stejně? Samozřejmě že ne, protože lidé jsou různí a jejich domovy jsou jejich Velká těla. Tedy otisk toho, kdo jsou. Nejen mistrovi Feng šuej stačí jediná návštěva v bytě, domě, pokoji, aby o vašem nitru, osudu a osobnosti věděl vše.

 

PROPOJENÍ MEZI NÁMI A NAŠÍM DOMOVEM JE OBOUSTRANNÉ

Interiér, design, předměty, zóny (bagua) nás ovlivňují a my zase promítáme sebe a svůj život do našeho domova. Kam si nesete kytici z rande? Kam si nesete diplom nebo certifikát o povýšení?

Feng šuej hledá v obydlí tyto otisky vaší osobnosti a vašeho života nejen proto, aby váš životní prostor byl hezčí nebo zdravější, kam se rádi budete vracet, kde vaše vztahy jsou takové, jaké si přejete, kde vaše děti budou mít lepší chování nebo prospěch. Usiluje také o to, aby vaše Velké tělo, harmonický domov, transformovalo energie, které jím protékají pro váš osud, zdraví, osobnost tak, abyste jejich blahodárný účinek a oporu pociťovali, i když jste venku…

(pokračování v knize Talent srdce, str. 289)

 

Objednat  Talent srdce

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top