Skip to content
+420 773 679 374 info@nirvanatree.cz O nás Doprava Tabulka velikostí

Evangelium Guru Járy podle Pavla

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!!!

EVANGELIUM GURU JÁRY podle Pavla

Tato kniha je dílem Mistrova dlouholetého studenta, filosofa a psychologa Pavla Hlavinky (duchovním jménem Sahajananda).

Můžeme se těšit na  duchovně-autobiografický cestopis Pavla Hlavinky na jehož půdorysu vykládá spirituální nauku Guru Járy odehrávající se v rozmezí dvaadvaceti let, které prožil jako student tohoto osvíceného Mistra a Zasvěcence Mykerinovy pyramidy, včetně autentických vzpomínek více než desítky dalších žáků této živoucí spirituální legendy.

Výběrově nahlédneme do mnoha oblastí duchovní nauky Guru Járy, která zahrnuje hned několik oborů nebo jejich originálních kombinací: Aurarelax® (meditační, relaxační a terapeutické techniky), feng-šuej, astrologii a tarotu například v kontextu putování, tantrické praxe nebo partnerských vztahů a v závěru Evangelia neopomeneme alespoň stručně na několika stránkách zmínit Spiritual trekking®, jehož úspěšné završení může jeho adepty skutečně přivést k tomu, čemu Mistr Ježíš říkal Království Boží.

 

Lahůdkami snad budou pro čtenáře například kapitoly Poprvé nakrátko mnichem, Bohyně ve Tvé vagíně, Astrologie, sex a tantra aneb jak si k tomu kdo lehne, tak i počne…

 

Kniha obsahuje na svých 600 stranách přes 450 barevných fotografií, několik původních básní a desítky meditačních cvičeních.

 

Evangelium Guru Járy podle Pavla je autentickým svědectvím o duchovní cestě člověka k Pravdě a poznání božského jádra v každé bytosti.

Objednávat knihu můžete ZDE.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top